24 jaar oud, ontmaagd op je 19e en je zit nu in dit subforum. Dubieus.quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:05 schreef Metro2005 het volgende:
nee, ben 24
Ben geen maagd meer sinds 19e (jaja, laat i know)
quote:Op maandag 3 oktober 2005 15:09 schreef P8 het volgende:
[..]
ok, true. Maar wanneer ben je dan ontmaagd als je lesbisch bent? Of blijf je dan eeuwig maagd (er van uitgaand dat je nooit in contact komt met een penis)
en ik vind jou ook lief![]()
quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:05 schreef P8 het volgende:
[..]
zover was ik ook al.
het had niet veel gescheeld of ik was een echte breezahboy geweest nu. Ik ken al die shit. Ik zat vroeger op TMF met namen als 2hot4U![]()
![]()
Dus alle vormen van penetratie? Dus als je als meisje gevingerd wordt ben je ook ontmaagd? Want je zegt wel tijdens een seksuele handeling, dus je kunt jouw post samenvatten tot: penetratie door een (seks)partner.quote:Op maandag 3 oktober 2005 19:42 schreef 2QT2BSTR8 het volgende:
[..]
Puur theoretisch blijf je dan maagd natuurlijk. Alhoewel ik niet weet of zo'n voorbinddildo hier meegerekend mag worden (mocht hier ooit sprake van zijn)..
Misschien dat in dit geval elke vorm van eerste penetratie tijdens een sexuele handeling, ook als defloratie aangemerkt wordt en de penis enkel als overbodig aanhangsel gezien kan worden.
Ik vind het lief dat je mij lief vindt.
Zelfs dat zal me niet van mijn Maagd zijn afbrengen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 23:45 schreef Boeman het volgende:
[..]
neem je toch zo'n poolse importvrouw?![]()
Jij bent geestelijk nog maagd, net als maria.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:29 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zelfs dat zal me niet van mijn Maagd zijn afbrengen.![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2005 14:17 schreef Imberr het volgende:
ja
Eerst leren lezen voordat je gaat woordenneuken.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:19 schreef Twinky het volgende:
[..]
Dus alle vormen van penetratie? Dus als je als meisje gevingerd wordt ben je ook ontmaagd? Want je zegt wel tijdens een seksuele handeling, dus je kunt jouw post samenvatten tot: penetratie door een (seks)partner.
Ben ik het niet mee eens. Ontmaagding is seks hebben, klaar. Je hoort van homoseksuelen vaak dat ze twee keer ontmaagd zijn. Vrouwen kunnen ook seks hebben, maar ik denk dat je daarbij niet echt van ontmaagding kan spreken, al voelt het waarschijnlijk wel zo.
En trouwens, ik vind dat je best zo mooie taal mag gebruiken, maar schrijf seks dan zoals het hoort in de nederlandse taal. Met ks dus, behalve in samengestelde woorden waarvan het tweede woord engels is, zoals sexshop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |