uhm, moet idd toegeven dat ik gisteren weer eens een postzegel gekocht hebt....quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:02 schreef cora4034 het volgende:
Weet je zeker dat je dat wil doen? Bij het eerst volgende functioneringsgesprek krijg je de afrekening en een enkeltje uwv tje als het tegenzit.
Als je echt mogelijkheden ziet, dan zou ik echt eens met de directeur gaan praten, want hoe dan ook zal hij een beslissing moeten nemen, niet jouw 'baas'.quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:07 schreef Gompy58 het volgende:
[..]
uhm, moet idd toegeven dat ik gisteren weer eens een postzegel gekocht hebt....Wat mij dwars zit is dat ik massa's kansen en mogelijkheden voor dit bedrijf zie. Dat is ook de reden dat ik er nu werk en daar zit mijn uitdaging. Ik heb alleen het gevoel dat men aan mij vraagt o fik de wagen kan laten rijdne en er dan eerst nog even wielklemmen op zet.... Kan je garanderen dat dat erg lastig rijdt.
Ik ben dus functioneel verantwoordelijk voor hen... Op het moment dat ik een aantal zaken aankarten die op de werkvloer zeer heftig leven zoals het werkrooster. Kreeg ik te horen dat ik nietr als hun spreekbuis hoefde op te treden. Maar gelijk daarachteraan kwam dat ze voor mij m'n rooster dan wel eerder bekend wilde maken. Joepie, ik krijg nu op donderdag te horen of en hoe laat ik maandag moet werken....quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:29 schreef cora4034 het volgende:
Is het een idee om het als groep aan te kaarten? Als je collega's er hetzelfde over denken, dan sta je samen sterk.
Komop man, dit is toch niet je 1e werkgever!quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:44 schreef Gompy58 het volgende:
dat hij een van de grootste oorzaken is van de problemen van het bedrijf ?
Ik ben een maand of twee aangenomen bij een bedrijf om het geheel op service niveau naar een hoger plan te trekken. Waarom dat tot nu toe maar niet lukte bij hem is mij inmiddels wel duidelijk. Er is gemor op de werkvloer, afspraken worden steeds niet nagekomen. Zaken di e het personeel aankaart in vergaderingen krijgen steevast als antwoord " word aan gewerkt "
Roosters krijgt men op vrjdag voor de maandag erop even snel in de hand gedrukt. en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Dit was mij op zich wel snel duidelijk maar had in eerste instantie nog het idee, ik begin bij hte begin en zorg dat er meer handjes op de werkvloer beschikbaar zijn. Dat is er nu. Mijn baas, de persoon tussen mij en de directeur heb ik een berg werk uit handen genomen zodat hij aan die specifieke zaken toe kan komen. Toch gebeurt het maar niet. Wat hij de hele dag doet, joost mag het weten, maar hij pakt zaken gewoon niet op. Hij heeft geen idee welke contracten er lopen met welke levranciers en wat de inhoud daarvan is. Hij roostert tot tijdstip x mensen in terwijl de laatste gasten geboekt hebben tot x+1 uur en daarna moet er nog eea in orde worden gemaakt voor de volgende dag. Dus tel maar uit.
Direct naar de directeur stappen heeft geen zin. Er is me door de aanwezige medewerkers allang duidelijk gemaakt dat dat een twee handen op een buik geval is. Daarbij, in principe vind ik dat het eerst aan hem voorgelegd moet worden en dan eventuele pas een stap verder...
iemand een sugestie ?
Nee, de sfeer is momenteel top!quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 00:19 schreef Gompy58 het volgende:
de sfeer zal er echter wel onder te lijden hebben.
Tsja, het is dus maar de vraag of ik dat dus kan stellen. Als ik het oplos heb ik mijn werk goed gedaan okay, maar... edat kan je dus alleen zeggen als je blijft. Als ik vertrek, ben ik daar dus niet in geslaagd.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 03:31 schreef Eb het volgende:
[..]
Voor mensen die organisaties werkelijk kunnen verbeteren is overal plek. Mocht het misgaan dan heb je in ieder geval oprecht gehandeld en niet om de hete brij heen gedraaid.
Nah. D'r lopen volgens mij ook heel wat mensen rond die uit noodzaak interimmer zijn geworden. Stel je voor: je solliciteert voor een managementsfunctie, maar na een paar jaar is 't ook 't bedrijf duidelijk dat je daarin niet functioneert. Terug naar je oude functie lukt niet meer, ook niet in een ander bedrijf; dus het enige wat rest is de vlucht vooruit. En op de volgende plek voldoe je ook niet, maar dat maakt niet uit, want je was toch interimquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 20:51 schreef Gompy58 het volgende:
Dit is volgen smij ook vaak de reden dat voor dit soort zaken interim managers bestaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |