Nee de genomineerden waaronder dus ook Ralp (of Ralluf) mogen niet roken! Tanja ging zich flink met hun bemoeien omdat ze bang was dat ze voor niks een paar dagen niet gerookt hadquote:Op woensdag 28 september 2005 04:32 schreef Rica het volgende:
[..]
Het laatste wat ik had meegekregen vanmiddag is dat Ralluf zelfs even verdacht werd. Maar die mag gewoon roken als die daar zin in heeft.
Rob en Joost (Rob iig) snappen inmiddels wel dat het om een geheime opdracht gaat toch?
quote:Op woensdag 28 september 2005 04:35 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Jaaaaa, en dan schreeuwen van:
"LIESKE, JOOST!!!!!!!!1 ROB IS DE ROKER!!!!"![]()
![]()
![]()
Tanja houdt geen rekening met een geheime opdracht dus dan kan het in haar optiek Roel niet zijn want dan zou hij de weekopdracht laten mislukken. Daarom komt ze er niet uit. Dat heeft iedereen op het verkeerde been (no phun intendedquote:Op woensdag 28 september 2005 04:30 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nog even en Tanja verdenkt haar Teddybeer van roken
Het spijt me verschrikkelijk om te zeggen, en ik had ook veel liever een leuk, lief, spontaan mens als zwangere in BB gehad, maar... Tanja spoort echt voor geen meter. Echt niet.![]()
O ja vergeten.quote:Op woensdag 28 september 2005 04:36 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Nee de genomineerden waaronder dus ook Ralp (of Ralluf) mogen niet roken!
We zien wel. Voorlopig doet ze het toch maar mooi.quote:Tanja ging zich flink met hun bemoeien omdat ze bang was dat ze voor niks een paar dagen niet gerookt had... ze wil als de opdracht over is gelijk weer beginnen!!
![]()
Rob houdt de wacht.quote:
Lig dubbel hier !!!!quote:Op woensdag 28 september 2005 04:44 schreef Stereotomy het volgende:
Ze houden de rokers nog slechter in de gaten dat die geitenwollensokken begeleiders van verlof-TBS'ers
Roel moet gewoon nu echt ze been afschroeven! Dat zou zo cool zijn! Gewoon 10.000 Euro extra IMO!quote:
quote:Op woensdag 28 september 2005 04:49 schreef Rica het volgende:
Zijn been stelen als ie slaapt en dan heel hard BOE!! roepen. Spat hij overeind.. plof!
Nu wel.quote:Op woensdag 28 september 2005 04:54 schreef BBscanner het volgende:
Jammer dat Roel nu niet even gaat 'Spoken' door het huis!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |