Hehe..daar zat ik al op te wachten. Ik laat het topic ff een dagje lopen en dan zien we wel. Als iemand alleen interesse heeft in de telefoon en niet in de dongle dan kan dat bestquote:Op dinsdag 27 september 2005 21:43 schreef bolletje_9 het volgende:
Verkoop je die bluetooth dongle ook los?
Tofquote:Op dinsdag 27 september 2005 21:50 schreef Tuutje het volgende:
[..]
Hehe..daar zat ik al op te wachten. Ik laat het topic ff een dagje lopen en dan zien we wel. Als iemand alleen interesse heeft in de telefoon en niet in de dongle dan kan dat best![]()
Ff afwachten dusquote:Op dinsdag 27 september 2005 22:17 schreef peejdorie het volgende:
*ook geïnteresseerd is in de dongle
En dat zal ook zo blijven met dit bod..huhquote:Op woensdag 28 september 2005 00:10 schreef realist_ik het volgende:
66,- zonder de dongle...
derdehands huh...
Dat Motorola topic is een beetje vreemd...ik heb ook m'n max natuurlijkquote:Op woensdag 28 september 2005 09:52 schreef spanks het volgende:
nope, zonder bt geval en het aanbod dat ik je niet zal overbieden bij [TK] Motorola Razr V3 Zwart simlockvrij![]()
![]()
LOL...maar wel 155 euro voor een Motorola?quote:Op woensdag 28 september 2005 10:12 schreef spanks het volgende:
jammer, heb momenteel niet echt meer te besteden.
Nou ja, zal allemaal wel, ontopic weer aubquote:Op woensdag 28 september 2005 10:31 schreef spanks het volgende:
ja, is een hogere prioriteit, omdat mooiere tel. en die kan ik pas over een paar weken betalen hoor
Begint er op te lijkenquote:Op woensdag 28 september 2005 18:57 schreef TuLlEpEtOaN het volgende:
90,- euro voor de k700
Ik had al een vermoeden dat jij in dit topic te vinden zou zijn.quote:
Ik nu ook, hehequote:Op woensdag 28 september 2005 21:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik had al een vermoeden dat jij in dit topic te vinden zou zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |