Bedoel je die zwarte dopjes die je eigenlijk niet nodig hebt??quote:die klotedopjes raak ik constant kwijt!!!
quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:05 schreef DaveMasteR het volgende:
Leen ze van andere fietsen.
Hij tapt daar de stroom af voor zijn wietplantagequote:Op dinsdag 27 september 2005 16:06 schreef Jaape het volgende:
[..]
Bedoel je die zwarte dopjes die je eigenlijk niet nodig hebt??
Weet je wat pas irritant is, als je een of andere debiel in je straat hebt wonen die constant je ventiel uit je fiets haalt als je je fiets tegen 'zijn' lantaarnpaal zet![]()
Als ie dat dan effe gewoon zou vragenquote:Hij tapt daar de stroom af voor zijn wietplantage
lolquote:Op dinsdag 27 september 2005 16:28 schreef Jegorex het volgende:
Gewoon onthouden waar je ze neerlegt als je de band oppompt
Waar heb je al gevraagt ernaar dan? Bij de groenteboer en het postkantoor? Misschien een tip, ga eens naar een fietsenzaak, daar krijg je die dingen namelijk wel.quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:03 schreef pindos het volgende:
en ook nergens apart te koop1!!!!!!!!!!!!!
Ja en dan daarna je band willen oppompenquote:Op dinsdag 27 september 2005 16:50 schreef YottaBrain het volgende:
gewoon goed vastlijmen!
quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:52 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja en dan daarna je band willen oppompen![]()
quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:38 schreef Ballicious het volgende:
Die dopjes zitten er toch voor niks. Die houden de lucht echt niet tegen hoor.
Waarom niet meteen half dood schoppen en de gracht in flikkeren>quote:Op dinsdag 27 september 2005 16:34 schreef Mikkie het volgende:
Wees blij dat 't alleen die zwarte dopjes zijn, die je eigenlijk toch niet nodig hebt.
Hier in de buurt hebben we een tijd terug een aantal weken last gehad van die kutpubers die 't leuk vonden om de bushalte alle ventielen te jatten, en dat een paar keer per week.
Tot ik er ééntje op heterdaad betrapte en een rotschop verkocht heb en vervolgens nog even fijn bij z'n ouders melding heb gemaakt van 'vandalisme'. Die ouders waren van die krentenkakkers... dat jong heeft goed op z'n flikker gekregen en sindsdien wordt mijn fiets niet meer geterroriseerd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |