Dames en heren, jongens en meisjes, capibar.
Het is mooi geweest.
Na respectievelijk anderhalf en één jaar met plezier het forum gemod te hebben, is voor zowel speknek als Tain de koek een beetje op. Tain heeft het vreselijk druk met z'n werk, speknek moet er nog stevig tegenaan om z'n studie af te ronden, en we merkten allebei dat de drive om nog elke dag aanwezig te zijn een beetje weg was. Vanavond ontspoorde het eventjes, maar we hadden de beslissing al veel eerder genomen, dus het was nadrukkelijk niet vanwege de sfeer. Die was op vanavond na eigenlijk al tijdenlang prima, waardoor we het overdragen van onze modrechten ook met een redelijk gerust hard kunnen doen.
We vonden het dus wel aardig om een keer een compleet nieuw team te laten introduceren. Kijken of zij eindelijk wel eens de fut hebben om de FAQ te vernieuwen, bijvoorbeeld. Ligt GAM je aan het hart, heb je zin om een steentje bij te dragen (nee, niet per se om de FAQ te vernieuwen, like anyone cares), en denk je je fanboyisme een beetje aan de kant te kunnen zetten, stuur dan een sollicitatie naar forum@fok.nl. Geef daarbij ook gelijk aan of en met wie je graag samen een mod-team zou willen vormen.
Overigens blijft Tain vooralsnog gewoon z'n werkzaamheden bij Fok!Games doorzetten. Speknek neemt even een sabbatical, daarna misschien ook Fok!Games, of misschien weer opnieuw moderator worden. Of niet, natuurlijk.
Highscore (was getekend)
SPK TYN
The name of the mod, is the mods.