Ach een weekje eenzijdig eten is niet zo'n heel groot probleem. Als het maar niet veel langer gaat duren.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:23 schreef TRiXeS het volgende:
hier verder
Is dat trouwens niet heel ongezond, wat ze nu eten... aangezien ze niet hun dagelijkse benodigdheden binnenkrijgen?
Of is het een vliegtuig? Nee, het is SuperRikkert!quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:26 schreef Rianne84 het volgende:
ik zag een vlieg!
iddquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:32 schreef flugeltje het volgende:
Volgens Rob ligt het mislukken van de weekopdracht niet aan Roel...
Het vertrouwen van die man is hartverwarmend
hier regent het ook niet hoorquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:32 schreef __dani het volgende:
kut.. hoe kan het dat het bij ons regent en bij hun niet. is niet eerlijk!
Ik weet niet.. wat doe jij daar altijd?quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:36 schreef __dani het volgende:
menno komt net uit de wc.. rara wat hij daar heeft gedaan
Als hij gerookt heeft is de opdracht dus al verlorenquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:36 schreef __dani het volgende:
menno komt net uit de wc.. rara wat hij daar heeft gedaan
menno mag toch gewoon roken?quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als hij gerookt heeft is de opdracht dus al verloren
Als oma BB een beetje volgt, wist ze dat dus al....tenzij ze slechtziend isquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef scanman01 het volgende:
Nathalie baalt dat er in de live is gezegd dat ze rookt. Haar oma schijnt dat niet te weten en die is nu niet blij, volgens Nat. Ze heeft op haar 18e verjaardag 1800 gulden gekregen omdat ze niet rookte.
Kom op zeg, Nat.... dat is nou alweer een tijdje geledenquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef scanman01 het volgende:
Nathalie baalt dat er in de live is gezegd dat ze rookt. Haar oma schijnt dat niet te weten en die is nu niet blij, volgens Nat. Ze heeft op haar 18e verjaardag 1800 gulden gekregen omdat ze niet rookte.
Nou ja.. sorry, maar wat dčnkt ze dan? Denkt ze wel?quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef scanman01 het volgende:
Nathalie baalt dat er in de live is gezegd dat ze rookt. Haar oma schijnt dat niet te weten en die is nu niet blij, volgens Nat. Ze heeft op haar 18e verjaardag 1800 gulden gekregen omdat ze niet rookte.
Verwacht dat Oma geen streams kijkt en alleen de live uitzendingen volgtquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:40 schreef teamlead het volgende:
[..]
Als oma BB een beetje volgt, wist ze dat dus al....tenzij ze slechtziend is
quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als hij gerookt heeft is de opdracht dus al verloren
Eén reguliere uitzending en oma is op de hoogte hoorquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:41 schreef whitef0x het volgende:
[..]
Verwacht dat Oma geen streams kijkt en alleen de live uitzendingen volgt
quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:43 schreef Coraatje het volgende:
[..]
alleen roel tanja en nathalie mogen toch niet roken?
Tja sorry ik ging ff van de leeftijd van mijn eigen oma uit dan kom je al gauw op 80 jaar die redden met alle respect net een live uitzendingquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:43 schreef teamlead het volgende:
[..]
Eén reguliere uitzending en oma is op de hoogte hoor
bovendien: Heb je de poll gezien met de leeftijden? Zou me niet verbazen als oma hier ook streamt
Ze probeert het welquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:41 schreef Pinball het volgende:
Denkt ze wel?
Whehe...quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:43 schreef teamlead het volgende:
[..]
Eén reguliere uitzending en oma is op de hoogte hoor
bovendien: Heb je de poll gezien met de leeftijden? Zou me niet verbazen als oma hier ook streamt
Dat was een van de vele vragen van BB tijdens de selectieprocedure.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:44 schreef scanman01 het volgende:
Nathalie: "krijgen jullie nog wat tegoed van iemand"
Ik vraag me af onder welke nick zij hier commentaren postquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:46 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Whehe...Die oma zal denk ik 24/7 die streams bekijken
scanman01quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:48 schreef teamlead het volgende:
[..]
Ik vraag me af onder welke nick zij hier commentaren post
Ja hier is alles okquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:48 schreef teamlead het volgende:
btw: ben ik de enige met bagger geluid?
Weet ik, maar de zin klopt voor geen meter.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:47 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat was een van de vele vragen van BB tijdens de selectieprocedure.
als die baby er i, is het zelfs 8 tegen 3quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:49 schreef scanman01 het volgende:
Stel je voor dat Ralph eruit vliegt deze week. Dan hebben we dus nog maar 4 mannen tegen 7 vrouwen. De keer daarop zou Menno wel eens de klos kunnen zijn en er dan ook uitvliegen. Dan is het al 3 mannen tegen 7 vrouwen. Zal BB gaan ingrijpen??
denkend aan het filmpje van ehh roels oma en nathalies opa (toch of was het nou roels opa en nathalies oma) gok ik niet dat oma kwa leeftijd de streams zit te kijken en ook niet iedere live show bekijktquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:41 schreef whitef0x het volgende:
[..]
Verwacht dat Oma geen streams kijkt en alleen de live uitzendingen volgt
quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:50 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
als die baby er i, is het zelfs 8 tegen 3![]()
Ze heeft het ná de live-uitzending zelf ook nog aangekaart tijdens een gesprek op de streams gisteren.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:41 schreef Pinball het volgende:
[..]
Nou ja.. sorry, maar wat dčnkt ze dan? Denkt ze wel?
Hoe kan je nou in een BB huis stappen, volop roken en hopen dat dat geheim blijft?![]()
![]()
quote:Geplaatst: Vr 23 Sep 2005 :: 12:48
Loedertje.
Linda rekende uit dat men nog 15 broden kan bakken.
Dat is twee broden (op 12 personen) per dag en komt volgens Linda neer op slechts 2 boterhammen per persoon per dag.
Linda vraagt aan de rest of ze 1 pakje sigaretten voor Roel hebben voor a.s.donderdag.
Chantal mompelt iets maar ik kan helaas niet verstaan wat ze zegt.
Linda: "Nu heb je 6 pakjes, o nee, 8 pakjes...."
Linda"Ik hoop dat ze het volhouden"
Er is afgesproken om nog maar slechts 1 asbakje te gebruiken(die buiten staat) Linda heeft alle asbakken afgewassen.
Inmiddels zit Ingrid binnen te roken.
(Chantal mag weleens wat beter gaan articuleren, is af en toe onverstaanbaar)
Natalie geeft aan dat ze toch al amper rookte (alleen bij een glaasje wijn 's avonds)
Natalie"ik dacht eerst nog dat je misschien stiekem nog een trekje mag nemen"
Linda: "maar da mag nie?"
Natalie: "nee en m"n moeder weet het niet, mijn oma is echt écht écht anti rook, en als ik 18 jaar zou worden dan zou ik een geldbedrag krijgen, ik rook écht écht heel weinig, ze zeiden altijd dat als je het tot je 18e vol kon houden dat je daarna geen échte roker zult worden"
Lindä: "goh, ik kreeg 100 gulden".
Iemand anders (Ingrid?) kreeg een Renault Twingo![]()
Natalie "ik rook amper máár als het bijvoorbeeld weekend is dan rook ik 2 pakjes op een avond en als het dan maandag is en ik kom op m"n werk dan ben ik helemaal schor van de alcohol en de sigaretten"
Chantal zeurt wat over calorietjes (in uien zit amper iets, in pindakaas des te meer)
Het gesprekonderwerp roken is voorbij en het gaat nu over *lekkere dingen* (borrelnootjes, lekkere luxe dingen)
Lieske zal er dus wel uitvliegen donderdag.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:51 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Ik denk dat Talpa dan gewoon de stemmen zo veranderd dat een vrouw eruit gaat... zo moeilijk is dat dan toch niet
het was toch roels opa en nathalies oma ?quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:51 schreef Coraatje het volgende:
[..]
denkend aan het filmpje van ehh roels oma en nathalies opa (toch of was het nou roels opa en nathalies oma) gok ik niet dat oma kwa leeftijd de streams zit te kijken en ook niet iedere live show bekijkt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |