Mijn opmerking is niet alleen op die actie gebaseerd. Hij holde zich in de beginfase al een paar maal voorbij. Ook al een falende eindpass, hij zal moeten scoren om dat nog te logenstraffen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:19 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
En weer maak je net een domme opmerking over Boukhari, punt 1 was het niet alleen zijn fout en punt 2 kan is Vogel ook geschikt voor de CL en die maakte een nog dommere fout tegen Arsenal.
Harry krijgt niet echt een kans...quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:24 schreef BB-King het volgende:
Ben benieuwd wanneer Rosenberg erin komt... Charisteas speelt weer waardeloos.
Niet dat het veel helpt.![]()
Volgens mij is Vogel een keer gigantisch geport door Boukhari achter zijn standbeen langs.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:24 schreef okee6 het volgende:
[..]
Vogel vergelijken met Boukhari is natuurlijk uiterst merkwaardig. Vogel kon naar vele Duitse ploegen, maar koos voor AC Milaan. Boukhari zworf rond op De Toekomst tot ie weer een kans kreeg. Daarbij speelt Vogel controlerend en Boukhari aanvallend, maar goed je vergelijkt maar
Daar heeft Ajax nu veel aan! Vogel was nuttig geweestquote:Op dinsdag 27 september 2005 21:25 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Volgens mij is Vogel een keer gigantisch geport door Boukhari.
Net of Blind een boom van een kerel was??quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:27 schreef Apekoek het volgende:
Vermaelen is trouwens gewoon bagger, nog te jong en te iel.
je hebt net zoals absolute top ploegen bomen van kerels nodig om je doel te beschermen, net zoals arsenal dus met campell.
Godverdomme Pienaar.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:27 schreef Apekoek het volgende:
Vermaelen is trouwens gewoon bagger, nog te jong en te iel.
je hebt net zoals absolute top ploegen bomen van kerels nodig om je doel te beschermen, net zoals arsenal dus met campell.
Inderdaad! Ze hadden van Halst moeten houden.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:27 schreef Apekoek het volgende:
Vermaelen is trouwens gewoon bagger, nog te jong en te iel.
je hebt net zoals absolute top ploegen bomen van kerels nodig om je doel te beschermen, net zoals arsenal dus met campell.
Hij deed het juist slim zag dat Pienaar er veel beter voor stond, Boukhari kan er weinig aan doen dat Pienaar hem niet erin ramt.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:30 schreef Merkie het volgende:
BOUKHARI anders schiet je hem er ff in.
Ja zag ik ook in de herhaling. Maar in eerste instantie leek het op een domme actie van Boukhari.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:32 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Hij deed het juist slim zag dat Pienaar er veel beter voor stond, Boukhari kan er weinig aan doen dat Pienaar hem niet erin ramt.
toen blind championsleague ging spelen was hij een stukje ouder en ook een stuk steviger(meer ervaren) dan dit dunne sprietje van een vermealen. je blaast vermealen zo om! liever escude (ook meer ervaring enzo).quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:31 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Net of Blind een boom van een kerel was??
Vermaelen doet het gewoon goed en tering Pienaar debiel
En slim gedaan van Boukhari!
Zoals ik als zei: Majstorovic is een goeie voor Ajax. Die is groot en heeft ervaring(interlands)quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:35 schreef Apekoek het volgende:
[..]
toen blind championsleague ging spelen was hij een stukje ouder en ook een stuk steviger(meer ervaren) dan dit dunne sprietje van een vermealen. je blaast vermealen zo om! liever escude (ook meer ervaring enzo).
Hem verdedigen mag natuurlijk. Hij had zelf kunnen afronden, maar hij had te veel tijd nodig om de bal te controleren. Dat ie de bal dan nog half om half in de loop van Pienaar speelt is okee, maar ideaal was de bal niet. Al dat getreuzel van hem kost Ajax een voorsprong bij rust.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:32 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Hij deed het juist slim zag dat Pienaar er veel beter voor stond, Boukhari kan er weinig aan doen dat Pienaar hem niet erin ramt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |