quote:Officiële site: http://www.fatboy.nl/
Minder officiële sites: http://www.dezitzak.nl/
http://www.myfatboy.nl/
http://www.fatboyzitzak.nl/
Sites die de officiële fatboy leveren/verkopen:
http://www.nonplusultra.nl/
http://www.kmpkantoormeub(...)oofdCat/7/SubCat/144
http://www.trends-presents.nl/assorti/ontspanning/fatboy.html
http://www.inkoopacties.net/ia/9625t7wm
http://www.brassa.nl/
http://www.xenno.net/fatboy.htm
http://www.touchincentive.nl/ (Alleen bedrijven!)
http://www.jpiv.nl/woonaccessoires.html
Sites waar fatboy look-a-likes en soortgelijke zitzakken worden verkocht:
http://www.paperwhite.nl/zitzak/bb.htm
http://www.misterbed.nl/i(...)ducts.asp?le=0|id=26
http://www.loods5.nl/ (Geven absoluut geen garantie, nemen niks retour en er kan niet worden geruild, staat op de site.)
http://www.weijersenco.nl/zitzakken/index.asp
2ehands fatboys en nieuwe of 2ehands look-a-likes:
http://www.marktplaats.nl/
http://www.speurders.nl/
http://www.marktplaza.nl/zoeken/?trefwoord=zitzak&zoeken=Zoeken
http://www.ebay.com/ / http://www.ebay.nl/
Mijn ervaring is dat de bolleltjes die erin zitten na verloop van tijd platter worden cq ingedrukt raken. Dan lijkt de Fatboy idd minder gevuld. Ik ga binnenkort proberen 'm bij te vullen. Die bolletjes kun je meestal wel bij van die hobby-winkels halen (pipoos?).quote:Op woensdag 21 september 2005 16:10 schreef baquelappe het volgende:
Ik heb 2 originals op m'n kamer liggen, vind ze maar matig tot slecht gevuld. Zeker de helft nog niet van wat ze hierboven doen geloven.![]()
Vanaf dag 1 waren ze al zo leeg. Had ze nog gemailed of dat normaal is, maar tot op heden nog niets gehoord. Van die 318,- had ik wat meer verwachtquote:Op woensdag 21 september 2005 16:25 schreef Icefire1971 het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat de bolleltjes die erin zitten na verloop van tijd platter worden cq ingedrukt raken. Dan lijkt de Fatboy idd minder gevuld. Ik ga binnenkort proberen 'm bij te vullen. Die bolletjes kun je meestal wel bij van die hobby-winkels halen (pipoos?).
Nee, gewoon overgeschreven vanaf Rabo rekening.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:56 schreef Anitra het volgende:
Dat is zeker snel dan!
En betaling via CC ofzo?
jansen en jansen hebben ze hier in groningn ook! en de fatboys dus ook. maar een verschil van 60 euro (bij j&j 159 euro en bij de 99) doet het 'm..quote:Op woensdag 21 september 2005 20:41 schreef benenjerryijs het volgende:
in rotterdam kan je ze gewoon halen bij jansen en jansen (soort expo) hoef je tenminste niet te wachten op je bestelling
318 euro voor een zak met piepschuim?!?!?!?!quote:Op woensdag 21 september 2005 16:38 schreef baquelappe het volgende:
[..]
Vanaf dag 1 waren ze al zo leeg. Had ze nog gemailed of dat normaal is, maar tot op heden nog niets gehoord. Van die 318,- had ik wat meer verwacht![]()
Nee voor 2quote:Op donderdag 22 september 2005 16:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
318 euro voor een zak met piepschuim?!?!?!?!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |