Bullshit, altijd maar de media de schul geven. Ik ken gelukkig genoeg moslims die het wel toegeven, die wel weten dat er heel veel rotte tussen lopen bij hun. Maar blijf jij maar in je droomwereld leven jongen.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:48 schreef Meki het volgende:
[..]
en waarom denk je
omdat de Kutkrant Telegraaf daarmee elke dag meekomt ze negeren Nederlandse criminaliteit zoals die van Tokkies maar komen met alleen allochtoons nieuws
Weet ik veel, weet dat er wel meer achterlijke zooi in de Koran staat, het zou mij niks verbazen. Zeker niet omdat vrouwen in van die streng Islamitische landen de doodstraf krijgen als ze verkracht worden. Want dat moet volgens de Koranquote:
ik verdedig helemaal geen allochtoonse criminaliteit ik ben juist voor harde aanpak voor Allochtoonse criminaliteit ,quote:Op woensdag 21 september 2005 19:50 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Bullshit, altijd maar de media de schul geven. Ik ken gelukkig genoeg moslims die het wel toegeven, die wel weten dat er heel veel rotte tussen lopen bij hun. Maar blijf jij maar in je droomwereld leven jongen.
Heb je dat zelf gelezen in de Koran of geloof je de eerste de beste radicale imam die dat beweeert?quote:Op woensdag 21 september 2005 19:52 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Weet ik veel, weet dat er wel meer achterlijke zooi in de Koran staat, het zou mij niks verbazen. Zeker niet omdat vrouwen in van die streng Islamitische landen de doodstraf krijgen als ze verkracht worden. Want dat moet volgens de Koran
jij haalt zomaar de Koran erbij maar je weet niet eens wat je bedoeltquote:Op woensdag 21 september 2005 19:52 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Weet ik veel, weet dat er wel meer achterlijke zooi in de Koran staat, het zou mij niks verbazen. Zeker niet omdat vrouwen in van die streng Islamitische landen de doodstraf krijgen als ze verkracht worden. Want dat moet volgens de Koran
En dat gebeurd ook gewoon.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:53 schreef Meki het volgende:
[..]
ik verdedig helemaal geen allochtoonse criminaliteit ik ben juist voor harde aanpak voor Allochtoonse criminaliteit ,
maar gelijk behandelen ben ik voor wij zijn immers allemaal nederlanders
Ik haal de Koran er niet bij, dat doen die gasten he.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:54 schreef Meki het volgende:
[..]
jij haalt zomaar de Koran erbij maar je weet niet eens wat je bedoelt
![]()
mag ik van jou de bron van de laaste zin
Dit ben ik deels met je eens Meki.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:42 schreef Meki het volgende:
het is ontstaan door het woord Allochtonen en door de media
ik weet wta je bedoelt maar dan moet je de kern aanpakken en dat is de media en het beste is allochtonen als groepnaam af te schaffen
quote:Op woensdag 21 september 2005 19:55 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Ik haal de Koran er niet bij, dat doen die gasten he.
als dat zo is dan lullen ze uit hun nekquote:Op woensdag 21 september 2005 18:34 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Die zich heeft aan te passen naar de Nederlandse cultuur incl de normen en waarden die daar bij horen. En dan moet een meisje dat vlak bij Scheveningen woont gewoon in d'r bikini in de trein kunnen zitten zonder dat een molsim haar verkracht omdat het volgens de Koran mag.
slachtoffer - ze worden steeds op straat aangekeken - terwijl er een kleine deel die het verpestquote:Op woensdag 21 september 2005 19:56 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dit ben ik deels met je eens Meki.
Maar laat die allochtonen dan wel volledig assimileren in de samenleving waarin ze leven.
En zich niet steeds als slachtoffer zien.
Dat zal vast, ik ben zelf Christelijk opgevoed en ik weet wel dat de bijbel en Koran niet veel van elkaar verschillen. Maar hun lullen uit hun nek, maar wij nemen het wel aan zeker omdat die Koran voor heel veel dingen als excuus gebruitk wortd, gevolg er komt een soort haat bij veel mensen tegen moslims.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:58 schreef Meki het volgende:
[..]
[..]
als dat zo is dan lullen ze uit hun nek
zo hoort dat ik heb nergens een hekel aan behalve tegen alle criminelenquote:Op woensdag 21 september 2005 20:00 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Dat zal vast, ik ben zelf Christelijk opgevoed en ik weet wel dat de bijbel en Koran niet veel van elkaar verschillen. Maar hun lullen uit hun nek, maar wij nemen het wel aan zeker omdat die Koran voor heel veel dingen als excuus gebruitk wortd, gevolg er komt een soort haat bij veel mensen tegen moslims.
En opnieuw ik heb absoluut geen hekel aan moslims of allochtonen.
Dat kleine deel vind ik anders wel erg belangrijk voor de beeldvorming Meki.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:00 schreef Meki het volgende:
[..]
slachtoffer - ze worden steeds op straat aangekeken - terwijl er een kleine deel die het verpest
andersom gebeurt dat ook niet
De Moslims zijn hier ook al geintegreergd kijk eens naar Ali B en Aboutaleb etc.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:05 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dat kleine deel vind ik anders wel erg belangrijk voor de beeldvorming Meki.
Dat ze worden aangekeken heeft een oorzaak. En die oorzaak lijkt mij erg duidelijk. Namelijk het imago. Daar is het dus zaak voor de moslims om dit recht te zetten en niet te vervallen in een slachtoffer rol van "kijk ons eens zielig zijn".
IK woon in Brazilie, ik ben een buitenlander. Ik heb andere gewoontes en gebruiken. Ik moet mij aanpassen aan dit land. Dit eist men van je. Klaar.
Ook de moslims die hier wonen. Ze komen met name uit Syrië, Libanon, Saudie Arabië etc etc.
Zij passen zich aan naar de mentaliteit hier. Vragen niet om het omvormen van een systeem welke hen toevallig goed ligt.
Assimilatie en acceptatie. Dat zijn de toverwoorden. Ik denk dat menig moslim eens een kijkje moet nemen in de Braziliaanse keiken om te zien hoe het wel kan.
Ik kom er morgen op terug Meki. Mijn werk roept me.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:10 schreef Meki het volgende:
[..]
De Moslims zijn hier ook al geintegreergd kijk eens naar Ali B en Aboutaleb etc.
maar ik weet wat je bedoelt en dat wil ik ook naar toe streven
quote:Op woensdag 21 september 2005 20:13 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Ik kom er morgen op terug Meki. Mijn werk roept me.
Mocht topic gesloten zijn vanwege de beroemde 300 topics, open een nieuwe zou ik zeggen![]()
quote:Op woensdag 21 september 2005 20:48 schreef Super7fighter het volgende:
De reden van het stroeve verloop van de integratie is de islamofobe houding van een groot deel van de 'autochtone' Nederlanders. Ook al ben je als 'allochtone' Nederlander in Nederland geboren, spreek je het Nederlands nog beter dan de gemiddelde 'autochtone' Nederlander en heb je een diploma dan nog hoor je er niet bij wanneer je zegt dat je een moslim bent.
Mensen die beweren dat met een inburgeringscursusje het integratieprobleem is verholpen hebben het helemaal mis. Ook al zou alle allochtonen perfect Nederlands spreken, ook al zouden ze de Nederlandse samenleving kennen dan nog zal er een probleem zijn, want de 'autochtone' Nederlanders (uitzond. daargelaten) zijn islamofoob en willen niet samenleven met moslims.
ja klopt zijn al tig topics over geweest alleen er gebeurd politiek zo weinig. die problemen met de islam moeten veel breder in het nieuws komen. zodat het volk zich heel bewust is van waar de islam voor staat en wat voor een gevolgen het heeft. misschien dat de politiek dan eens wakker wordt.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:50 schreef Pracissor het volgende:
Overigens, moslims verspreiden anti-semitische films op o.a. Moskeeen.
Justitie-onderzoek naar 'anti-Joodse film'
en Nieuw rechts etc. verspreiden anti-islam postersquote:Op woensdag 21 september 2005 20:50 schreef Pracissor het volgende:
Overigens, moslims verspreiden anti-semitische films op o.a. Moskeeen.
Justitie-onderzoek naar 'anti-Joodse film'
quote:Op woensdag 21 september 2005 21:00 schreef Meki het volgende:
[..]
en Nieuw rechts etc. verspreiden anti-islam posters
En wat heeft dat dan met de Joden te maken?quote:Op woensdag 21 september 2005 21:00 schreef Meki het volgende:
[..]
en Nieuw rechts etc. verspreiden anti-islam posters
Omdat ons land bomvol zit met achterlijke analfabete ongeschoolde kansloze berbers, wil dat nog niet zeggen dat daarom islamieten misdadigers zijn tenzij het tegendeel bewezen is!quote:Op maandag 19 september 2005 21:35 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ach ja het zegt meer over jouw beperking dan over de cijfers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |