Ben je vergeten wat ze over Ralph zat te roddelen met Nathalie!quote:Op zondag 18 september 2005 02:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lieske is lekker zoals ze is zuipt niet achterlijk veel, roddelt over niemand en is gewoon lief. Dat alles kun je over Didoos niet zeggen.
precies.quote:Op zondag 18 september 2005 02:51 schreef KonnieKipke het volgende:
Die Roel is toch ook niet echt een volwassen kereltje... Komop je weeeet dat vrouwen dat niet leukvinden als je bij iemand gaat slapen, laat staan zoenen met!
Een hele strakke, maar dat interesseert mij niet echt.quote:
Hij waardeert de kleine dingen in het leven.quote:Op zondag 18 september 2005 02:56 schreef bloodymary het volgende:
Ralph is echt zo'n type waarmee je uren naar de Grote Beer kan kijken.
Ik vind haar wat te zelfingenomen, dat klopt.quote:Op zondag 18 september 2005 02:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Tja, dat zie ik heel anders en ik meen me te herinneren dat hij ook toegaf dat je DIdo als persoon niet leuk vond. Lieske is lekker zoals ze is zuipt niet achterlijk veel, roddelt over niemand en is gewoon lief. Dat alles kun je over Didoos niet zeggen.
quote:Op zondag 18 september 2005 02:54 schreef bloodymary het volgende:
Dido vergeet haar bezemsteel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |