FOK!forum / Fotografie en Digital Art / onderwater fotografie
desiredbardvrijdag 16 september 2005 @ 17:06
Ik weet niet helemaal of ik dit nu hier of onder sport>duiken had moeten openen maar:

Sinds kort ben ik fanatiek begonnen met onderwater fotografie, iets dat lastiger is als het lijkt maar de qualiteit van mijn foto's begint te verbeteren.

Nu is het grootste probleem dat ik heb licht.

Ik wil geen stobe gebruiken, daar wordt je namelijk niey helemaal lekker van
En ik wil ok geen professionele onderwater video verlichting gaan kopen, want dat is me als beginner een te dduur geintje

Nu heb ik het volgende verzonnen. Daar ik och al een lamp meeneem onderwater, en het al lastig genoeg is net boven de bodem te zweven een moray aal uit zijn hol te lokken en dan met links je lamp en met rechts je camera vast te houden.

Zijn er nu geen beugels waar je een gewone lamp op kan vastschroeven. Godzijdank zijn die beugels nogal standaard.

Iemand enig idee?

PS
In duiken 3 is de laatste gedeelte met en externe lamp gemaakt (buddy belichting) en het verschil in kleur is gewoon verbluffend
http://www.de-ridder.info/photos/scuba.shtml

[ Bericht 6% gewijzigd door desiredbard op 16-09-2005 17:14:36 ]
the_jaspervrijdag 16 september 2005 @ 17:15
pagina is niet gevonden

trouwens: tape
Sebastiaan_2003vrijdag 16 september 2005 @ 17:16
TVP
Sebastiaan_2003vrijdag 16 september 2005 @ 17:20
Ik vind de kwaliteit eigenlijk niet echt heel goed. Waarschijnlijk komt dit zoals je zelf al zei door de verlichting, daardoor heb je waarschijnlijk ook een hogere sluitingstijd gebruikt en ziet het er een beetje wazig uit.
Dus wazig, en geen mooie kleuren...

PS duiken 3 werkt niet, deze wel... http://www.de-ridder.info/photos/diving2/base1.shtml
Het-Gele-Tekenvrijdag 16 september 2005 @ 19:13
Wat dacht je hiervan?

Onderwater fotografie
desiredbardmaandag 19 september 2005 @ 18:41
Duiken 3 werkt nu wel
En idd duiken 2 is waar ik last had van kleuren en die verdomde camara weer in zijn automatische sluitertijd stand stond.

Maar verlichting maakt het er een stuk beter op
En nee ik wil niet gaan tapen
Sebastiaan_2003maandag 19 september 2005 @ 18:42
The page could not be found
Subhumanmaandag 19 september 2005 @ 18:47
Omdat desiredbred het andere topic toch zelf al gekickt heeft, kan deze op slot.

Verder in Onderwater fotografie