Met die gevaarlijke gasten daar? No way, ze besnijden je pik misschien daar nogquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:13 schreef BobRooney het volgende:
Ik zou een handeltje opzetten, en binnen no time regel ik alles in die gevangenis.
![]()
Na, ik moest even een land verzinnen, ik had beter noord-korea moeten nemen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:18 schreef Yildiz het volgende:
verdulle
Wat doe *jij* 4 jaar in de cel?
Gaan we nu Iran veroordelen dat het daar zo slecht zou zijn, en daar straks n oorlog starten?
Klopt. Maar in het begin zou je de taal niet kunnen, dat lijkt me toch heel erg. Maar er kunnen natuurlijk ook wel echte criminelen inzitten, onschuldigen ook. Maar het geeft denk ook geen prettig gevoel als je tussen criminelen zit.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:20 schreef talin77 het volgende:
de taal ( als je echt wilt ) heb je binnen no time onder de knie .
en waarom zouden het allemaal gevaarlijke gasten zijn daaro ? als je zelf al in de gevangenis wordt gegooid zonder eerlijk proces dan zal de meerderheid daar ook welonschuldig zitten .
Je had ook Nederland kunnen kiezen hoor.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:21 schreef Rufus-Seal het volgende:
[..]
Na, ik moest even een land verzinnen, ik had beter noord-korea moeten nemen.Maar ik dat ene topicje was geen aanleiding voor mijn tekst.
hmm nog nooit in een land op vakantie geweest waar je de taal niet van kent ?quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:23 schreef Rufus-Seal het volgende:
[..]
Klopt. Maar in het begin zou je de taal niet kunnen, dat lijkt me toch heel erg. Maar er kunnen natuurlijk ook wel echte criminelen inzitten, onschuldigen ook. Maar het geeft denk ook geen prettig gevoel als je tussen criminelen zit.
'Ah. Grote vriend. Wij hebben warme jas voor jou. Ies speciaal voor jou.'.quote:Op woensdag 14 september 2005 00:02 schreef Nouk het volgende:
Zelfmoord plegen. Zeker.
Het gaat er in dit topic juist over wat je zou doen als je ook de taal niet zou spreken. Iets dat de meeste Fokkers wel kunnen als ze in Nederland in de gevangenis zitten, dus Nederland valt voor dit topic af gok ik zoquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:26 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Je had ook Nederland kunnen kiezen hoor.
Zo van, wat als je in NL onterecht 18 jaar de bak in gaat.
Want je ziet, het kán dus wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |