Dat komt omdat ze bij de operatie de stembanden te strak hebben aangetrokken, en ze zijn ook vergeten vrouwelijke vormen aan haar gezicht te geven met vetinjectie'squote:Op maandag 12 september 2005 18:46 schreef Kokstra het volgende:
Natte Lie kan er best leuk uitzien, alleen lijkt en klinkt ze dan nog steeds als een 14-jarige.
quote:Op maandag 12 september 2005 18:55 schreef Flakkie01 het volgende:
[..]
Dat komt omdat ze bij de operatie de stembanden te strak hebben aangetrokken, en ze zijn ook vergeten vrouwelijke vormen aan haar gezicht te geven met vetinjectie's![]()
Waarom? Rikkert is best wel een sympathieke figuur vind ik.quote:Op maandag 12 september 2005 18:55 schreef -Bubseltje- het volgende:
Linda moet blijven Rikkert mag ophoepelen
Iets zegt me dat we deze binnenkort in de fake's terug gaan zien.quote:
Ach Ralph trekt gewoon z'n bek niet opûh.... kan ie natuurlijk moeilijk iets verkeerd zeggenquote:Op maandag 12 september 2005 18:56 schreef MissX het volgende:
Ik hoop echt dat BB vanaaf Ralph weer in een goed daglicht stelt en gewoon zoals die is en die die roddelkutten in een slecht en zoals zij echt zijn.
Zelfs z'n hand zit daarvoor op de goeie plek...quote:Op maandag 12 september 2005 18:58 schreef Flakkie01 het volgende:
[..]
ff een leuter in photoshoppen?![]()
Ik vind Rikkert een "nobody" Hij valt niet op en heeft naar mijn idee weinig in te brengen.quote:Op maandag 12 september 2005 18:57 schreef Lkw het volgende:
[..]
Waarom? Rikkert is best wel een sympathieke figuur vind ik.
Ralph moet winnenquote:Op maandag 12 september 2005 18:58 schreef ToriHino het volgende:
[..]
Ach Ralph trekt gewoon z'n bek niet opûh.... kan ie natuurlijk moeilijk iets verkeerd zeggen
ik zet mn geld op Didoquote:Op maandag 12 september 2005 19:05 schreef Wup het volgende:
er zijn bananen verdwenen, dat kan nog leuk gaan worden:)
expeditie robinson goes BBquote:Op maandag 12 september 2005 19:05 schreef Wup het volgende:
er zijn bananen verdwenen, dat kan nog leuk gaan worden:)
GERT, je moet ff knutselen, hier doe ik niet aan hoorquote:Op maandag 12 september 2005 18:58 schreef Flakkie01 het volgende:
[..]
ff een leuter in photoshoppen?![]()
Ja ik hoorde het ook net, wat zal Menno zich genomen voelen straksquote:Op maandag 12 september 2005 19:13 schreef misterDre het volgende:
Volgens Boulevard is Ingrid de transexueel![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |