FOK!forum / Gaming / [DS] Kirby: Power Paintbrush
Thomperzaterdag 10 september 2005 @ 11:50
Een tovenares dreigt de wereld van Kirby en zijn vriendjes te veranderen in een schilderij. Ze veranderd onze roze kauwgombal met pootjes in een bal. Geluklig laat ze bij een ongeluk haar Magic Paintbrush liggen. De Magic Paintbrush, die wij kennen als onze stylus, zal Kirby helpen om de wereld weer normaal te maken. Met je stylus moet je lijnen trekken waar Kirby overheen kan “rollen”. Je kan zelfs loopings maken met je stylus! De game is al maanden uit in Japan en Amerika, maar eind november is het eindelijk zover: dan ligt de game ook hier in Europa in de winkel.

Ikzelf heb de game al enkele weken, en het is één van mijn favoriete DS games. Je bent er een tijd mee bezig tot je het uitspeelt, en met allerlei unlockables (inclusief extra characters) wordt de Replay waarde van dit spel enorm verhoogd.

martinuhhhzaterdag 10 september 2005 @ 11:51
I Kirby.
__Saviour__zaterdag 10 september 2005 @ 11:52
Ik heb de Amerikaanse versie, Kirby's Canvas Curse. Topgame!
RaymanNLzaterdag 10 september 2005 @ 11:53
Dit lijkt me ook een toffe game, 25 november ligt tie hier in de schappen

Maar ik haal hem nog niet op de launch, dan heb ik het te druk met Mario Kart
Mister_Tzaterdag 10 september 2005 @ 12:04
Spam
Floepsjezaterdag 10 september 2005 @ 17:10
Heb hem al bijna uitgespeeld, alhoewel bijna..
__Saviour__zaterdag 10 september 2005 @ 17:15
waar zit de schakelaar om die grote rode deuren open te krijgen?
kareltje_de_grotezondag 11 september 2005 @ 12:15
Ik heb Kirby's Canvas Curse sinds 4 weken ofzo denk ik. Op zich wel een leuk spel, ik kan er alleen nooit tegen dat ik sommige levels wel 4 keer overnieuw moet doen om ze te halen.
Thompermaandag 7 november 2005 @ 21:06
Nog twee weekjes en hij komt eindelijk ook in Europa uit. Overigens heeft iedereen deze week de mogelijkheid om een Kirby skin te kiezen op FOK!Games.
Fusionmaandag 7 november 2005 @ 22:05
Jammer dat ze de naam versufd hebben voor de Europese release (net als met Super Mario Strikers), ik vond Canvas Curse juist cool. Maar verder kijk ik erg uit naar dit spel.
Ruzbehmaandag 7 november 2005 @ 22:09
Powerpaint Brush is juist een veel beter naam. Het originele naam (in Japan) was Touch! Kirby's Magic Paintbrush.
Fusionmaandag 7 november 2005 @ 22:13
quote:
Op maandag 7 november 2005 22:09 schreef Ruzbeh het volgende:
Powerpaint Brush is juist een veel beter naam. Het originele naam (in Japan) was Touch! Kirby's Magic Paintbrush.
Zijn magic paintbrush touchen? Ik dacht dat Kirby geslachtsloos was
Fusionzaterdag 12 november 2005 @ 18:45


Nog twee weken maar
Cheironzaterdag 12 november 2005 @ 18:57
Ik heb hier ook canvas curse liggen, alleen zeg ik steeds canva course..

Geweldig spel. Totnutoe de beste game die ik heb voor de ds! De replaywaarde wordt enorm verhoogd door het inleveren van muntjes en het herspelen van levels (delen) met een time of paint score (zo min mogelijk paint gebruiken)

Goede platformer!
Notorious_Roymaandag 14 november 2005 @ 13:06
Ik heb m ook, paar levels gespeeld en vind m een beetje makkelijk en oppervlakkig.