Moet ik ook nog doen, maar ik was een beetje lui vanmiddag.quote:Op vrijdag 9 september 2005 15:44 schreef RemcoDelft het volgende:
Misschien een ideetje om alle maten er bij te zetten... Dit spul is namelijk niet meer op maat te snijden:)
Nee is niet de grootste, er zijn nog grotere.quote:Op donderdag 22 september 2005 11:29 schreef IO het volgende:
Ik kan het niet goed lezen. Zag wel de maat van die plaat (1057, 774). Is dat de grootste?
Volgens mij maar 1tje, maar ik ga vanmiddag ff meten en opschrijven.quote:Op donderdag 22 september 2005 12:01 schreef Faceoff het volgende:
als er nou een aanatl platen van 140 cm bij 180 cm bij zitten dan denk ik er over na
Het is HR++ en geluidwerend door de grotere tussenruimte tussen de glasplaten,quote:Op woensdag 28 september 2005 12:52 schreef Sjabba het volgende:
Wat is er anders aan deze in vergelijking met gewoon dubbelglas?
Ik wil er niet over pratenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:43 schreef RemcoDelft het volgende:
Dit topic loopt dus nog... Ik ben al een maand nieuwsgierig: heeft dit glas je niet gruwelijk veel gekost?!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |