Dit klopt.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:41 schreef Leatherneck het volgende:
Ik ben gisteren begonnen met Sim City 4 spelen en het gaat opzich wel oké, maar ik bak er nog niet zoveel van. Hoe worden trouwens je gebouwen hoger? Ik heb vrij veel van dat High Residence (of zo) neergezet, maar het blijven allemaal normale huizen.
En ElmarO; speel jij met bepaalde updates? Want veel dingen die ik zie op jou screenshots heb ik volgens mij niet eens.
Hole Diggin Lot en die andere kan ik even niet meer vinden.quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:29 schreef SpeedyRich het volgende:
kan iemand mij helpen voor verdeipt aanleggen vande snelweg plugin en de muren langs de verdiepte snelweg
Thanks!quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:12 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Dit klopt.
Heel veel users hier downloaden plugins voor het spel. Dit zijn bestanden waarmee je nieuwe gebouwe, parken, utilities, centrales, mappen, wegen etc. toevoegen aan het spel.
En het downloaden doe je gewoon via www.simtropolis.comJe moet je wel registreren om te kunnen downloaden, maar dit is helemaal gratis.
Daar hebben wij ook iets voorquote:Op vrijdag 16 september 2005 16:49 schreef Leatherneck het volgende:
Trouwens; welke plugins raden jullie mij aan om te downloaden als beginner?
Ziet er leuk uit. Alleen zou ik wel je grond goed vlak maken als je die vijver aanlegt. Nu zie je allemaal stukjes grond door het water heen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:48 schreef MrX1982 het volgende:
Zo, een stad met een landelijke uitstraling
[[url=http://img267.imageshack.us/img267/5520/London_Waterval.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img267.imageshack.us/img267/2913/London_sunken_highway.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img267.imageshack.us/img267/1549/London_centrum.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img267.imageshack.us/img267/9052/London_Boulevard.th.jpg]afbeelding][/URL]
Ja klopt is niet helemaal goed gelukt. Volgende keer doe ik dat beter. Die stad is nu al helemaal vol dus laat het gewoon zo.quote:Op vrijdag 16 september 2005 19:16 schreef ElmarO het volgende:
Ziet er leuk uit. Alleen zou ik wel je grond goed vlak maken als je die vijver aanlegt. Nu zie je allemaal stukjes grond door het water heen.
Weet ik inderdaad maar al te goed.quote:Op vrijdag 16 september 2005 19:40 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja klopt is niet helemaal goed gelukt. Volgende keer doe ik dat beter. Die stad is nu al helemaal vol dus laat het gewoon zo.
Stad verfraaien is erg leuk maar kost wel veel tijd maar dat weet jij vast ook wel als ik je screenshots zie
Ik neem aan dat je die stenen wanden bij mijn brug bedoeld?quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:48 schreef Cerbie het volgende:
Die stenen 'wanden' bij de hoogteverschillen, staan die in het plugin topic?
Ik ben een beetje bang om het spel te starten, dat ik weer uren bezig ben'
Is eigenlijk hetzelfde als die watervallen die je links en rechts ziet. Alleen zitten er daar planten voor. En dat het geel is komt door het licht.quote:
Nee, misschien dat ElmarO je kan helpen.quote:Op zaterdag 17 september 2005 00:38 schreef SpeedyRich het volgende:
Moder8or
heb je die andere plug in al
Die eerste pic. De sfeer straalt er gewoon vanaf. Ik begin zelf ook denk ik aan een dorpje ipv al die dichtbewoonde steden.quote:Op vrijdag 16 september 2005 23:12 schreef ElmarO het volgende:
En nog wat pics uit mijn 8.800 zielen tellende dorp Saint Pierre.
[[url=http://img271.imageshack.us/img271/7537/sc242saintpierre1dp.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img271.imageshack.us/img271/7418/sc243saintpierre8os.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img271.imageshack.us/img271/1446/sc241saintpierre2mh.th.jpg]afbeelding][/URL]
Hoe kom je aan die prachtige wegen met bomen er naast?quote:Op vrijdag 16 september 2005 23:12 schreef ElmarO het volgende:
En nog wat pics uit mijn 8.800 zielen tellende dorp Saint Pierre.
[[url=http://img271.imageshack.us/img271/7537/sc242saintpierre1dp.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img271.imageshack.us/img271/7418/sc243saintpierre8os.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img271.imageshack.us/img271/1446/sc241saintpierre2mh.th.jpg]afbeelding][/URL]
Klik en klikquote:Op zaterdag 17 september 2005 12:58 schreef Ontopic het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die prachtige wegen met bomen er naast?
Deze bedoelde je, toch?quote:Op zaterdag 17 september 2005 01:12 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Nee, misschien dat ElmarO je kan helpen.
ElmarO, weet jij dat misschien nog die plugin voor je snelweg, met die borden en prachtige walls? Die ik ook vroeger gebruikte
thnxquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |