Wat je gewoon doet is van je erase terrain gebruik te makenquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
ElmarO, hoe krijg je zo'n strakke kade? Heb je daarvoor extra dingen moeten downloaden?
ik moet de volgende keer dat ik ga spelen echt eens de handleiding doornemenquote:Op dinsdag 13 september 2005 23:36 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Wat je gewoon doet is van je erase terrain gebruik te makenJe moet voordat je begint linker shift inhouden en tegelijkertijd 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 of 0 indrukken. 1 is het kleinste oppervlak (voor nauwkeurig werk) en 0 het grootste (voor grote oppervlakte)
Ja, het ligt aan verschillende factoren he? Is het een klein, medium, grote gebied? Is er veel water of bergen waar je niet op kunt bouwen? Bouw je alles op elkaar of maak je juist veel groene gebieden? Gebruik je lichte, medium of dichtgebouwde gebieden? Sommige personen (zoals ikquote:Op dinsdag 13 september 2005 21:38 schreef ElmarO het volgende:
Nog een plaatje
[[url=http://img229.imageshack.us/img229/4729/sc237portauprince7my.th.jpg]afbeelding][/URL]
[..]
Ik heb bij een stad van 592.000 inwoners zo'n $64.000 winst. Dus je kan er redelijk wat uitpersen.
quote:Op woensdag 14 september 2005 07:35 schreef mschol het volgende:
[..]
ik moet de volgende keer dat ik ga spelen echt eens de handleiding doornemen
En het ligt er ook aan of je ze makkelijk in het OV kan schoppen. Het meerendeel van die winst haal ik daaruit.quote:Op woensdag 14 september 2005 08:03 schreef Orcaman1984 het volgende:
[..]
Ja, het ligt aan verschillende factoren he? Is het een klein, medium, grote gebied? Is er veel water of bergen waar je niet op kunt bouwen? Bouw je alles op elkaar of maak je juist veel groene gebieden? Gebruik je lichte, medium of dichtgebouwde gebieden? Sommige personen (zoals ik) vinden (te veel) hoge gebouwen niet eens zo mooi!
![]()
En met stukjes road/street werken om het mooi egaal te krijgen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 23:36 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Wat je gewoon doet is van je erase terrain gebruik te makenJe moet voordat je begint linker shift inhouden en tegelijkertijd 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 of 0 indrukken. 1 is het kleinste oppervlak (voor nauwkeurig werk) en 0 het grootste (voor grote oppervlakte)
Ik wist het eerst ook niet hoor. Las het ook stom toevallig op Simtropolis.quote:Op woensdag 14 september 2005 07:35 schreef mschol het volgende:
[..]
ik moet de volgende keer dat ik ga spelen echt eens de handleiding doornemen
Mij ook niet maar dat is toch ook helemaal niet belangrijk met de simtropolis bankquote:Op woensdag 14 september 2005 15:25 schreef kultivate het volgende:
Vanavond ff de tips uit de oude topics gebruiken. Het lukte me nooit om ook maar een beetje winst te maken
Volgens mij sinds gisteravond.quote:Op woensdag 14 september 2005 15:58 schreef Pieterastic het volgende:
Ik krijg op Simtropolis bij de Lots, Bats etc te zien dat ze op dit moment bezig zijn met maintenance. Is dat al lang het geval?
quote:Op woensdag 14 september 2005 15:46 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mij ook niet maar dat is toch ook helemaal niet belangrijk met de simtropolis bank
waar download je die??quote:Op woensdag 14 september 2005 15:46 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mij ook niet maar dat is toch ook helemaal niet belangrijk met de simtropolis bank
Staat normaal gesproken op de STEX van Simtopolis. Maar aangezien die tijdelijk offline is heb ik hem online gezet.quote:
Klopt. En dan verschijnt hij, dacht ik, in je monumentenmenu.quote:Op woensdag 14 september 2005 18:25 schreef kultivate het volgende:
Tnx en die moet je bij de plugins zetten in je mijn documenten?
Je hebt op zich onbeperkt geld.quote:Op woensdag 14 september 2005 18:31 schreef kultivate het volgende:
Ok dan tnx en dan heb je dus opbeperkt geld??
Je moet inderdaad op het gewenste bedrag klikken en dan moet het erbij komen.quote:Op woensdag 14 september 2005 18:54 schreef ILCILA het volgende:
hij doet het nietalles doet het tot dat je geld mag kiezen in dat menutje, dan moet ik er toch gewoon op klikken (op dat +50.000.000 of niet
Yup. Dan zie je onderin je geld increasenquote:Op woensdag 14 september 2005 18:54 schreef ILCILA het volgende:
hij doet het nietalles doet het tot dat je geld mag kiezen in dat menutje, dan moet ik er toch gewoon op klikken (op dat +50.000.000 of niet
Dan zal het daar denk ik door komen. Veel van die plugins gaan uit van Rush Hour.quote:Op woensdag 14 september 2005 19:17 schreef ILCILA het volgende:
ja maar dat doet iej dus nietps. ik heb geen rush hour?
je hebt rush hour dus wel nodigquote:Op woensdag 14 september 2005 19:17 schreef ILCILA het volgende:
ja maar dat doet iej dus nietps. ik heb geen rush hour?
Geweldig! Dank je wel!quote:Op woensdag 14 september 2005 18:20 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Staat normaal gesproken op de STEX van Simtopolis. Maar aangezien die tijdelijk offline is heb ik hem online gezet.
Klik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |