Beetje schelden omdat je iemand niet mag, prima maar dat gaat wel heel erg verquote:Op woensdag 7 september 2005 14:11 schreef -Bubseltje- het volgende:
Kan het nu ophouden aubje kan iemand niet mogen maar wat er nu gezegd word
Jongens dit gaat mij echt te ver. Ik wil dat dit babytje gezond ter wereld komtquote:
-edit: je kan ook te ver gaan mensen -quote:
Ja preciesquote:Op woensdag 7 september 2005 14:14 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Beetje schelden omdat je iemand niet mag, prima maar dat gaat wel heel erg ver![]()
Op andere onderdelen van FOK! krijg je gelijk een -2 of -3 voor dit soort teksten, zouden ze hier ook is mogen doen!!
edit: doe ff normaal.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:11 schreef -Bubseltje- het volgende:
Kan het nu ophouden aubje kan iemand niet morgen maar wat er nu gezegd word
wc volgens mij.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:16 schreef cuall het volgende:
Ging Roel nou naar de dbk?
Ralf moet naar de dbkquote:Op woensdag 7 september 2005 14:16 schreef cuall het volgende:
Ging Roel nou naar de dbk?
Precies! Ik mag haar ook niet en die bolle mag er van mij ook gelijk uit maar de teksten die hier verschijnen gaan wel heel erg ver hoor.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:15 schreef Sasami het volgende:
[..]
Ja precies
Tanja mag dan wel niet zo geliefd zijn maar zulke dingen zeg je gewoon niet ook al mag je haar niet.
Oneens, ze kan wel dom zijn, maar dat kindje kan er niks aan doen, ben er ook zeker van dat Buik een goede moeder zal zijn als het ter wereld is gekomen.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:15 schreef Rica het volgende:
[..]
Die slet verdient gewoon niet beter.
Gatverdamma daar heeft net die spekbuik gezeten.quote:
Die 2 kan je er goed bij hebben in het huis, kan je af en toe nog lekker om lachenquote:
Ja ik mag haar ook niet hoor ze brengt helemaal niets bijzonders in het huis.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:18 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Precies! Ik mag haar ook niet en die bolle mag er van mij ook gelijk uit maar de teksten die hier verschijnen gaan wel heel erg ver hoor.
Laat haar lekker thuis bevallen zodat we er niets van hoeven te zien![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |