badge heb ik wel, gewoon lopen met je moersleutel... en kijken of er een vehicle damaged is of artill, radar etcquote:Op dinsdag 6 september 2005 10:23 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik ken het probleem heb heel vaak precies hetzelfde. Ik moet nog steeds mijn engineers badge (terwijl ik bijna altijd engineer ben) halen en in de BH is dat niet al te lastig, maar het werkt gewoon niet.
Misschien schakelen ze dat we uit, zodat je inflight niet meer kan repairen, dat scheelt ook al een hoop en werkt nu toch al niet goed.
Basic Repair - 5 repair punten in 1 rondequote:Op dinsdag 6 september 2005 10:35 schreef -Dries- het volgende:
Vraagje: is dit dezelfde award:
- 10 kills met shotgun (engineer class)
- 10 repairpunten
Of heb je 2 aparte medailles: Basic Repair en Basic Engeneer combat ofzo
Hmm.. krijg ik een mailtje met een agenda voor de meeting op 6 september 22:00, krijg ik net een mailtje dat de meeting goed verlopen is..quote:Op dinsdag 6 september 2005 00:13 schreef Morpheus2002 het volgende:
Zo einde overleg
Was een lange zit maar zeer nuttig!
Ik geloof dat dat je algemeene game prestatie's is.quote:Op dinsdag 6 september 2005 10:56 schreef Fillipe het volgende:
Trouwens bij je statistieken @ gameSlave staat er gameSlave rating in mijn geval is dat 3.129 maar wat is dat precies en hoe komen ze aan dat getal etc... ?
denk het niet "gameSlave Rating 1.916" met 5556 punten zal ik toch wel wat lager moeten staan...quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:02 schreef Marty26 het volgende:
[..]
Ik geloof dat dat je algemeene game prestatie's is.
quote:* Rating is a rating based on several statistics for each player.
Score per minute is the most important. Then kill to death ratio, followed by small arms accuracy. Small bonuses are also given for rank and the number of medals won for finishing a round in the top three places.
je moet commanderen als er een domo tours aan de gang isquote:Op dinsdag 6 september 2005 10:25 schreef jazza het volgende:
[..]
badge heb ik wel, gewoon lopen met je moersleutel... en kijken of er een vehicle damaged is of artill, radar etc
ik moet nog steeds me commander badge/ribbon halen... heb wel gelezen hoe je nu punten krijgt voor commander... wanneer je een enemy spot of uav opzet en daar volgt een kill door krijg je een punt... ook gebruik van je supply drop door anderen levert een punt op, zal het vanaaf even proberen
lol was ik al, zag ik toen ik wilde reggenquote:Op dinsdag 6 september 2005 11:24 schreef Gunner het volgende:
Hey Jazza, niet stiekem registreren op GoT hé!
join ons een keer als domo er is en er een bh in het level zit, je zult het wel zien...quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:20 schreef Hbjr het volgende:
hehe, wat is btw de Domo tours?
damn, maar die worden nu gebanned door eaquote:Op dinsdag 6 september 2005 11:38 schreef -Dries- het volgende:
Ja, ik heb em gehaald door op knife only servers te spelen
quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:50 schreef -Dries- het volgende:
want knife is 1 hit kil
Speel karkand op een 64 slots server en alleen met je knive rondrennen. Je k/d ratio daalt als een gek, maar je knife moet je kunnen halen. Dit is gewoon een tipje van iemand die de badge ook nog niet heeft gehaald. Ben er 1x voor gegaan, maar door die red name tag bug, had ik de verkeerde geknifed en dus haalde ik hem niet.quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:35 schreef Gunner het volgende:
Ik wil mn Basic Knife Badge halen maar lukt niet
Iemand tips?
waar zijn de spoilers tag?quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:37 schreef i-spy24 het volgende:Riep iemand daar 'DomoTours'? * DING * zijn we weer trrrrroopers..
Jij hebt zeker ook 1x een heli neergeschoten.quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:37 schreef i-spy24 het volgende:Riep iemand daar 'DomoTours'? * DING * zijn we weer trrrrroopers..
'Domo' is van onze 10 jarige fanatieke hobbitdie altijd in de Blackhawk zit en iedereen
van vlag naar vlag brengt om puntjes te verzamelen.Zeg maar de makkelijke manier om je score
op te vijzelen voor luiaards die niet willen vechten voor hun puntjes.![]()
Maar mij herken je altijd als [afbeelding] die als anti-tank musiket die dan het vuur op die OAD Tours helicopter opent, de boel omlaag schiet met die altijd aanwezig bazooka [afbeelding] en dan na afloop roept: [afbeelding]![]()
Je begrijpt ik ben ook voor hun altijd target nummer 1 als ze gaan vliegen![]()
Maar alle gekheid op een stokje: Tis wel leuk een keer met die hobbit meevliegen.Maar doe liever het werk zelf dan alleen touren.
Ik zit altijd in armour als ik engineer ben. Ik repair best veel, alleen ik kom heel vaak op 4 repair pointquote:Op dinsdag 6 september 2005 10:25 schreef jazza het volgende:
[..]
badge heb ik wel, gewoon lopen met je moersleutel... en kijken of er een vehicle damaged is of artill, radar etc
Heb nog steeds 0 commander urenquote:ik moet nog steeds me commander badge/ribbon halen... heb wel gelezen hoe je nu punten krijgt voor commander... wanneer je een enemy spot of uav opzet en daar volgt een kill door krijg je een punt... ook gebruik van je supply drop door anderen levert een punt op, zal het vanaaf even proberen
Ik vind die rating van Gameslave beter dan die van EA. Bij gameslave kun je namelijk ook weer zakken. EA kijkt alleen maar naar de puntjes, oftewel hoe meer je speelt hoe hoger je staat. (ongeveer dan)quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:07 schreef jazza het volgende:
[..]
denk het niet "gameSlave Rating 1.916" met 5556 punten zal ik toch wel wat lager moeten staan...
edit:
[..]
een BH met minimaal 2 gunners is zeker wel nuttig en is niet alleen om puntjes te farmen, als de heli piloot goed kan vliegen dan schiet je het hele veld oevrhoop en help je zo je teammaten veilig naar de overkant.quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:37 schreef i-spy24 het volgende:Riep iemand daar 'DomoTours'? * DING * zijn we weer trrrrroopers..
'Domo' is van onze 10 jarige fanatieke hobbitdie altijd in de Blackhawk zit en iedereen
van vlag naar vlag brengt om puntjes te verzamelen.Zeg maar de makkelijke manier om je score
op te vijzelen voor luiaards die niet willen vechten voor hun puntjes.![]()
Maar mij herken je altijd als [afbeelding] die als anti-tank musiket die dan het vuur op die OAD Tours helicopter opent, de boel omlaag schiet met die altijd aanwezig bazooka [afbeelding] en dan na afloop roept: [afbeelding]![]()
Je begrijpt ik ben ook voor hun altijd target nummer 1 als ze gaan vliegen![]()
Maar alle gekheid op een stokje: Tis wel leuk een keer met die hobbit meevliegen.Maar doe liever het werk zelf dan alleen touren.
Slecht. Zie anders mn signature maarquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:26 schreef -Dries- het volgende:
Wat zijn iedereen zijn knife stats?
Als je er ECHT voor gaat is de pistol niet zo'n heel slecht wapen. Aardig accuraat op lange afstandquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:06 schreef -Dries- het volgende:
Ik heb de veteran pistol badge ook op een pistol-only server gehaald![]()
Thanks jazzaquote:Op dinsdag 6 september 2005 13:20 schreef jazza het volgende:
weet het wel zeker!
@ADMINS er is een nieuwe versie van rcon http://www.bf2rcon.co.uk/
np, misschien kunnen we nu wel weer van bf2ra af, ik vond de playerlist echt een zooitje daar...quote:
http://db.gamefaqs.com/co(...)ld_2_award_strat.txtquote:Op dinsdag 6 september 2005 15:34 schreef Silver_Shark het volgende:
weet iemand of er een info site is voor hoe je ze krijg?
he handig, alleen de link werkt niet... a ff gezocht ctrl+p en halen die zooi!quote:Op dinsdag 6 september 2005 15:45 schreef escape_nl het volgende:
[..]
http://db.gamefaqs.com/co(...)ld_2_award_strat.txt
Hier staat gelijk een hele strategie bij hoe je ze het beste kan halen
nee volgens mij niet, ik heb hem wel...quote:Op dinsdag 6 september 2005 16:08 schreef Gunner het volgende:
Moet je de helikopter badge halen zonder neergeschoten te worden, dus 15 minuten aaneen?
Je hoeft niet eens te vliegen, als je maar op de stoel van de piloot zit. Als je 15 minuten lang stil blijft staan heb je hem ook. Ik kwam daar achter nadat ik een paar minuten stil stond op het vliegdek schip in zaltar wetlands. Ik was aan de telefoon en ineens zag ik de badge in beeld verschijnenquote:Op dinsdag 6 september 2005 16:08 schreef Gunner het volgende:
Moet je de helikopter badge halen zonder neergeschoten te worden, dus 15 minuten aaneen?
Thanks dat wou ik idd ook even weten.quote:Op dinsdag 6 september 2005 16:28 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Je hoeft niet eens te vliegen, als je maar op de stoel van de piloot zit. Als je 15 minuten lang stil blijft staan heb je hem ook. Ik kwam daar achter nadat ik een paar minuten stil stond op het vliegdek schip in zaltar wetlands. Ik was aan de telefoon en ineens zag ik de badge in beeld verschijnen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |