Dat is het voordeel van de vaderrol die je hebt als 40+er, je bepaalt de regels, ook al meet je met 2 matenquote:Op zondag 4 september 2005 18:51 schreef Jane het volgende:
Joost moet even z'n mond houden, volgens Rob.
Dat kan wel zo zijn, maar ze hebben Rob toch ook maar oeverloos door laten zwammen vanochtend/vanmiddag? Over z'n arme jeugd en zo.
Rikkert heeft al haar onzekerheden proberen weg te praten (nee, we hebben geen hekel aan je, je ziet het verkeerd, ik hecht juist heel veel waarde aan je mening/woorden, blablabla). Is ie zeker een half uur mee bezig geweest. Toen kwam Menno en die deed er ook een schepje bovenop.quote:Op zondag 4 september 2005 18:46 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Kun je me misschien in het kort even vertellen hoe? Please
waar ben jij geweest?quote:Op zondag 4 september 2005 18:53 schreef amaranta het volgende:
Wie? Ralph? Ziet ie er ook in dan???
Ik ookquote:Op zondag 4 september 2005 18:52 schreef Falco het volgende:
[afbeelding]
Ik moet nog immer lachen om deze pracht-usericoon!
Ja die gozer valt echt niet op...dacht dat hij die Natte een veeg uit de pan moest geven, maarre ik vind het maar een dooie...quote:Op zondag 4 september 2005 18:53 schreef amaranta het volgende:
Wie? Ralph? Ziet ie er ook in dan???
Met een exacte link naar de pagina erbij.... maar geeft niet, graag gedaan.quote:Op zondag 4 september 2005 18:49 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Als wij wat gemist hebben, verwijs je ons doodleuk gemakkelijk naar een ander deeltje terug![]()
![]()
Dat was sarcastisch bedoelt gok ikquote:Op zondag 4 september 2005 18:54 schreef portable het volgende:
waar ben jij geweest?
Nee hoor, vanmiddag zei ze dat ze ze nooit heeft gewild en ook niet meer wil. Ze beperken haar teveel in haar vrijheid.quote:Op zondag 4 september 2005 18:53 schreef scanman01 het volgende:
Begreep ik trouwens pasgeleden goed dat Chantal op haar 40ste nog eraan denkt om moeder te worden? Over risico's voor de baby gesproken. Daar komt het roken van een paar sigaretjes per dag nog niet in de buurt
Over risico's gesproken. Waar is onze geweldige en tactvolle dame Tanja?
zelf verzonnen?quote:Op zondag 4 september 2005 18:54 schreef amaranta het volgende:
Maareh, op welke melodie proberen ze eigenlijk een lied te componeren?
Lieve schat, dit zijn hele topics erover, dus hele delen.quote:Op zondag 4 september 2005 18:55 schreef scanman01 het volgende:
Met een exacte link naar de pagina erbij.... maar geeft niet, graag gedaan.
Helemaal correct, behalve dan het woordgebruik. Al geef ik toe dat die moeilijk weer te geven is. Had allemaal met 'levelen' te maken en zo.quote:Op zondag 4 september 2005 18:53 schreef Day het volgende:
[..]
Rikkert heeft al haar onzekerheden proberen weg te praten (nee, we hebben geen hekel aan je, je ziet het verkeerd, ik hecht juist heel veel waarde aan je mening/woorden, blablabla). Is ie zeker een half uur mee bezig geweest. Toen kwam Menno en die deed er ook een schepje bovenop.
Lieske vond alle aandacht heel fijn, daarom ging ze ook om met Menno en Rikkert want die begrepen haar of zo als Liesje het zegt: jullie bevestigen mij.
B.t.w.: die heeft ongeveer 1,5 - 2 uur gespeeld.
Dank jequote:Op zondag 4 september 2005 18:53 schreef Day het volgende:
[..]
Rikkert heeft al haar onzekerheden proberen weg te praten (nee, we hebben geen hekel aan je, je ziet het verkeerd, ik hecht juist heel veel waarde aan je mening/woorden, blablabla). Is ie zeker een half uur mee bezig geweest. Toen kwam Menno en die deed er ook een schepje bovenop.
Lieske vond alle aandacht heel fijn, daarom ging ze ook om met Menno en Rikkert want die begrepen haar of zo als Liesje het zegt: jullie bevestigen mij.
B.t.w.: die heeft ongeveer 1,5 - 2 uur gespeeld.
Ohwjaquote:Op zondag 4 september 2005 18:56 schreef Aventura het volgende:
Nee dat is de melodie van 'I'm singing in the rain'.
Ik heb het inmiddels al gevonden.quote:Op zondag 4 september 2005 18:56 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Lieve schat, dit zijn hele topics erover, dus hele delen.![]()
Maar goed ik duik wel ff in het archief voor je.
Nee, maar volgens mij is dit gewoon haar pyjama hoor. Gisteren stapte ze iig zo haar bed uit.quote:Op zondag 4 september 2005 18:56 schreef milagro het volgende:
waarom loopt Dido in een dik joggingpak terwijl het duidelijk nog bikini temp is?
ze levelt zo niet met de kledingkeuze, hè
Chantal wilt wél nog eenkind,hoor.quote:Op zondag 4 september 2005 18:55 schreef Aventura het volgende:
[..]
Nee hoor, vanmiddag zei ze dat ze ze nooit heeft gewild en ook niet meer wil. Ze beperken haar teveel in haar vrijheid.
Zit ik al die topics na te bladeren voor jequote:Op zondag 4 september 2005 18:58 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb het inmiddels al gevonden.
Hm vreemd want vanmiddag zei ze iets heel anders. Misschien had ze het over het verleden en is ze inmiddels van gedachten veranderd.quote:Op zondag 4 september 2005 18:59 schreef milagro het volgende:
[..]
Chantal wilt wél nog eenkind,hoor.
Ze zei gisteren nog als ze moest kiezen tussen haar droomwens , een strandtent op Ibiza, of een kindje, zou ze dus voor het kind kiezen.
O-positief wel ja.. 0-positief is toch echt iets andersquote:Op zondag 4 september 2005 18:59 schreef amaranta het volgende:
0-positief is gewoon een bloedgroep hoor
quote:Op zondag 4 september 2005 18:59 schreef milagro het volgende:
[..]
Chantal wilt wél nog eenkind,hoor.
Ze zei gisteren nog als ze moest kiezen tussen haar droomwens , een strandtent op Ibiza, of een kindje, zou ze dus voor het kind kiezen.
De aflevering over zondag zal wel vol zitten jaquote:Op zondag 4 september 2005 18:59 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Zit ik al die topics na te bladeren voor je![]()
Nou hup ben je iig weer bij![]()
Ben benieuwd hoe ze dat gaan samenvatten in de half uur uitzending.
Mwoah, misschien vertelt ze gewoon de ene keer dit en de andere keer datquote:Op zondag 4 september 2005 19:00 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hm vreemd want vanmiddag zei ze iets heel anders. Misschien had ze het over het verleden en is ze inmiddels van gedachten veranderd.
Same here, ik ga etenquote:Op zondag 4 september 2005 18:57 schreef Tamaartje het volgende:
Ik ga er even een tijdje vandoor..
Hoop dat ik niet teveel mis.. want dan moet ik weer 10 topics bijlezen
Tot later
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |