Hahaha ff serieus, wat een onzin. Zal ik ook at random mensen gaan aanspreken met die uitspraak. Echt, wat leeghoofdig en naief.quote:Op zondag 4 september 2005 18:19 schreef schatje het volgende:
Menno zei vanmiddag nog tegen Ingrid dat ze niet moet denken dat het niets wordt tussen hen, en dat hij haar alle tijd geeft ze nodig heeft.
Eh je hebt het hele Lieske jankverhaal niet meegekregen?quote:Op zondag 4 september 2005 18:20 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Ik kom net binnen is er nog iets schokends gebeurd?
Nou vertelquote:Op zondag 4 september 2005 18:21 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Eh je hebt het hele Lieske jankverhaal niet meegekregen?
Zo ja.. dan heb je HEEL wat gemist![]()
Heb je het hele Lieske drama gemist?quote:Op zondag 4 september 2005 18:20 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Ik kom net binnen is er nog iets schokends gebeurd?
Nou.quote:Op zondag 4 september 2005 18:21 schreef diamondvoodoo het volgende:
Dido en Joost gaan ff los
Ja, toen ze aan tafel zaten. Ingrid zei ook nog dat hij zich niet druk moet maken om wat er wordt gezegd over hen.quote:
Ah, ik level ook behoorlijk met Tamaartje!quote:Op zondag 4 september 2005 18:21 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Eh je hebt het hele Lieske jankverhaal niet meegekregen?
Zo ja.. dan heb je HEEL wat gemist![]()
ahquote:Op zondag 4 september 2005 18:22 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja, toen ze aan tafel zaten. Ingrid zei ook nog dat hij zich niet druk moet maken om wat er wordt gezegd over hen.
Begin maar te lezen bij deel 86 ofzoquote:
Ik begin al een heel group gevoel te krijgenquote:Op zondag 4 september 2005 18:22 schreef Jane het volgende:
[..]
Ah, ik level ook behoorlijk met Tamaartje!
Hier iig wat pics: Lieske (deel 2 alweer)quote:
in het kort: Tanja en Chantal zaten over Lieske te roddelen en nu is Lieske eenzaam en heeft ze het idee dat iedereen tegen haar is.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |