nope = gescheidenquote:Op zaterdag 3 september 2005 16:24 schreef diamondvoodoo het volgende:
Heeft Rob trouwens thuis een vrouw/vriendin??
Ik ook! Maar het ziet er een beetje naar uit dat het moment nabij is...quote:Op zaterdag 3 september 2005 16:23 schreef Kokstra het volgende:
Ik zit hier nog steeds te wachten op Lieske's dagelijkse poetsmoment!
ah, dan weet je meer dan ik.quote:Op zaterdag 3 september 2005 16:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ze is na de eerste nacht met hem zwanger geraakt. Ze gebruikte de pil niet. Verder komt ze heel dom over en is ze alleen Lieske aan het veroordelen, terwijl iedereen alleen maar over sex bezig is.
Aandacht , dat is het enige dat tanja zoekt .. en lieske zoekt naar acceptering , maar ze is daar te gespannen voor , en ze maakt wat gekkere beslissingen daardoor.quote:Op zaterdag 3 september 2005 16:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ze is na de eerste nacht met hem zwanger geraakt. Ze gebruikte de pil niet. Verder komt ze heel dom over en is ze alleen Lieske aan het veroordelen, terwijl iedereen alleen maar over sex bezig is.
Ik lees de Telegraafquote:Op zaterdag 3 september 2005 16:26 schreef Maurisico het volgende:
[..]
ah, dan weet je meer dan ik.
Maar goed: voor BB vind ik het alleen maar goed dat Tanja stelling neemt; ook al is dit misschien niet terecht. Beter dan dat ze elkaar alleen maar naar de mond praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |