Nadeel: de prijs. Ik schat dat de V3i in het begin zo'n 300 euro duurder wordt dan de V3. En mensen die niet zoveel geheugen nodig hebben, die betalen dat dus niet.quote:Op zondag 27 november 2005 13:37 schreef deejaylethal het volgende:
Je moet gewoon even w88 op de nieuwe RaZR. Deze heeft meer geheugen en een betere camera, zoals een anders op dit topic ook al te melden had. Het standaard geheugen van de V3i is 8,5 MB, en dit is uit te breiden met o.a. MicroSD. Dit is naar mijn mening een grote verbetering, al pleit ik voor standaard iets van 100 MB geheugen. Zo kan je lekker een paar MP3's erop zetten om als ringtone te gebruiken en m zelfs als USB stick gebruiken. Voor muziek heb ik mijn iPod, dus daar heb ik geen telefoon voor nodig. Ikzelf heb nu de E330 van Samsung. Deze heb ik vooral op het uiterlijk gekocht. Het grootste nadeel van deze telefoon is de connectivity: Die is er namelijk niet... :-S
Nog ff w88 dus iedereen op de nieuwe V3
hoelang heb je erop moeten wachten?quote:Op maandag 28 november 2005 10:10 schreef Inorbit het volgende:
TVP
en vraagje heeft er al iemand nieuwe thema's op zijn Moto kunnen zetten.
ik ben eigenaar van een zwarte Razr via de Tele2 aanbieding
[afbeelding]
als het maar wat donker is worden de foto's vrij gaar vind ik, en er zit geen flitser op, dus alleen in de zomer kan je mooie foto's maken, maar daar hebben meer telefoons last van
Jazeker. Dit is vooral voor thema's, en om bijvoorbeeld mappen te maken op je telefoon.quote:Op maandag 28 november 2005 15:22 schreef Inorbit het volgende:
is dat wat anders als p2kman?
Maak eens een foto van je toestel, ben die roze nog nergens tegen gekomenquote:Op dinsdag 29 november 2005 01:54 schreef Lotte. het volgende:
Ik heb de roze! Gekregen bij een Hi-abonnement.
Ik ben er zoho blij mee, wat een schatje!
de roze:quote:Op dinsdag 29 november 2005 08:25 schreef McFarmer het volgende:
[..]
Maak eens een foto van je toestel, ben die roze nog nergens tegen gekomen![]()
Die foto hierboven dusquote:Op dinsdag 29 november 2005 08:25 schreef McFarmer het volgende:
[..]
Maak eens een foto van je toestel, ben die roze nog nergens tegen gekomen![]()
Kreeg er alle accessoires bij.quote:Op dinsdag 29 november 2005 15:31 schreef Xanthe het volgende:
Even een vraagje voor degene die het pakket van tele2 heeft. Kregen jullie hem met conector (dat kleine tussen stukje voor de oplader) en tasje of zonder deze artikelen?
Aanvullende vraag ; wanneer besteld en wanneer ontvangen?quote:
Je vergeet het schermschoonmakertje!quote:Op dinsdag 29 november 2005 15:42 schreef Copycat het volgende:
Dat lijkt me inderdaad ook een beetje vreemd.
Volgens mij heb ik alles de eerste week van november ontvangen: telefoon, oplader, handsfree oorsetje, connector, cd met downloadstuf (wat ik nog steeds moet doen) en een oerlelijk draagtasje.
Ja, dat zat er ook bij... weet ik eindelijk waar dat dingetje voor is.quote:Op dinsdag 29 november 2005 16:15 schreef sjimz het volgende:
een vierkant kussentje...met op de voorkant een motorola logo
Dat was dat vierkantje kussentje dusquote:Op dinsdag 29 november 2005 16:03 schreef Lotte. het volgende:
[..]
Je vergeet het schermschoonmakertje!Fantastisch ding is dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |