Wat kan de NOS eraan doen dat Sneijder zegt dat Arsenal wint?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 23:06 schreef sampoo het volgende:
Wat een klote amateurs weer bij de NOS. Eerst zo lang lullen totdat er iemand de uitslag van Sparta Praag-Arsenal verklapt en daarna een doelpunt van Bayern verklappen omdat Makaay een klein tikje krijgt. HAHAHAHA! Ik lach me rot.Dan nog zo'n muts die bij sbs niet zou misstaan en als toetje krijgen we ook Willem v Hanegem.
![]()
en dat toch met jarenlange ervaring.....quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 23:58 schreef BennyNL het volgende:
idd grote knudde bij de nos
die joep schreuder mogen ze ook afschieten..misselijke havist
Inderdaad...quote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:00 schreef zjroentje het volgende:
Het zou een aanfluiting zijn mochten we geen tweede worden ....
Da's zeker een goede zaak, maar was het gisteren niet weer raak?quote:Op woensdag 19 oktober 2005 21:59 schreef DutchGooner het volgende:
Een aanzienlijk deel van het stadion,zo'n 6800 plaatsen,moest gisteren leeg blijven van de UEFA als straf vanwege oerwoudgeluiden jegens ajax-spelers in de eerste wedstrijd.
Goede zaak dat de UEFA daar tegenop treedt!
Ik heb er eerlijk gezegd weinig van gemerkt.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 00:39 schreef Radegast het volgende:
[..]
Da's zeker een goede zaak, maar was het gisteren niet weer raak?
Na de eerste goal van Henry leek hij te reageren richting de tribunes.
Ik heb er eerlijk gezegd weinig van gemerkt.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 00:39 schreef Radegast het volgende:
[..]
Da's zeker een goede zaak, maar was het gisteren niet weer raak?
Na de eerste goal van Henry leek hij te reageren richting de tribunes.
Jij bent een sukkelquote:Op donderdag 3 november 2005 02:38 schreef DutchGooner het volgende:
Wat een heerlijk doelpunt toch weer van Henry
Jammer is dan weer de winst van ajax
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |