Ik las "ze is sinds 7 maagden vrijgezel"quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:33 schreef SynXteR het volgende:
[afbeelding]
Leeftijd
24 jaar
Opleiding:
BeroepVerzorgkundige i.o.
Houdt van:
Een vette hap zoals een hamburger, patat, Hollandse kost en captains’ dinner.
Dido:
Dido groeide op in Heemstede, waar ze nog steeds woont. Ze volgt een deeltijd opleiding MBO Verzorging en ze werkt in een zorgcentrum. Daarvoor heeft ze een MBO-opleiding dierenverzorging gevolgd.
Dido woont samen met haar zus in het atelier van haar moeder. Ze is sinds zeven maanden vrijgezel. Ze heeft een paard en een wilde huismuis.
Als ze wint dan koopt ze een huis en geeft ze haar zussen een kamer.
Ik vind dat ze ook een topic verdiend.. ik vind der namelijk best lief![]()
Jaquote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:39 schreef schatje het volgende:
Heeft zij dat irritante stemmetje?
Haar ouders zijn kunstenaars, vind Dido wel leuker als die andere wijvenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 15:09 schreef Werner_Koekoeksklok het volgende:
Ik hoop dat ze niet zo beroerd zingt als haar (nu nog) beroemdere naamgenoot. Verder moet je wel interessante ouders hebben als ze je Dido noemen. Was als ik het goed heb de muze van Aeneas.
Jups.. Nathalie heeft die hoge irri stem..quote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:45 schreef Napster het volgende:
Is toch Nathalie met die vreselijke stem, niet Dido![]()
* SynXteR Jaloers is op jouquote:Op donderdag 25 augustus 2005 17:14 schreef Tindra het volgende:
Ik was gisteren bij de launch, Dido gaat als eerste het huis in.
Aantrekkelijke jonge dame, hoor. Heb haar van dichtbij mogen zien, stond aan de zijkant van het podium.
Nou ja, de vergelijking slaat niet helemááll als een tang op een varken.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:21 schreef scanman01 het volgende:
Ik vond haar dus wel wat op Femke Lakerveld lijken. Dit is Femke:
[afbeelding]
(Ik zal wel weer de enige zijn... Heb ik wel vaker met dit soort dingen)
Nee hoor... Best goede actrice uit oa.Hufters & Hofdames, De Boekverfilming, Rent-a-friend, 0605 ... enz .quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:23 schreef Gert het volgende:
[..]
Nou ja, de vergelijking slaat niet helemááll als een tang op een varken.
Alleen ik ken die hele Femke Lakerveld niet. Zal wel een soapie zijn dus?
Ja daar lijkt ze inderdaad wel op. Zij is ook wel erg lekker trouwensquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:21 schreef scanman01 het volgende:
Ik vond haar dus wel wat op Femke Lakerveld lijken. Dit is Femke:
[afbeelding]
(Ik zal wel weer de enige zijn... Heb ik wel vaker met dit soort dingen)
Hebben ze vast de kleine lettertjes niet gelezen...quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 10:17 schreef Isabeau het volgende:
In het contract zou staan dat douchen en toiletbezoek niet zouden worden uitgezonden. Blijkbaar geldt het niet voor de streams...
apart dat er dan wel camera's staan. Hadden ze zich die moeite ook kunnen getroosten..quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 10:17 schreef Isabeau het volgende:
In het contract zou staan dat douchen en toiletbezoek niet zouden worden uitgezonden. Blijkbaar geldt het niet voor de streams...
De bewoners moeten ook in de gaten gehouden worden, kijken of ze zich aan de regels van Hummie houden.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 22:15 schreef Tardis het volgende:
apart dat er dan wel camera's staan. Hadden ze zich die moeite ook kunnen getroosten..
Hoewel verdere badkamerdingengekeuvel best aardig is natuurlijk.
Heb je het licht uitgedaanquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 22:15 schreef Tardis het volgende:
[..]
apart dat er dan wel camera's staan. Hadden ze zich die moeite ook kunnen getroosten..
Hoewel verdere badkamerdingengekeuvel best aardig is natuurlijk.
Het is een man!quote:Op maandag 29 augustus 2005 02:09 schreef scanman01 het volgende:
Iemand al een idee wat het geheim van Dido zal zijn???
Dan word ik homo.quote:
De mijne ookquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:51 schreef buzzer het volgende:
ik geloof wel dat zij voorlopig mijn favoriet is
ik zie daar het nadeel niet van inquote:
Ze is slim en heeft geile mannen door?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:36 schreef scanman01 het volgende:
Ik begin haar iets minder leuk te vinden, maar weet niet goed waarom eigenlijk
Jij houdt toch meer van de labielere mensen in BB en dat is Dido niet bepaald.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:36 schreef scanman01 het volgende:
Ik begin haar iets minder leuk te vinden, maar weet niet goed waarom eigenlijk
Meen me te herinneren dat Scanman wel een grote fan van Diane was gedurende Big Brother 3.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:39 schreef BB-King het volgende:
Jij houdt toch meer van de labielere mensen in BB en dat is Dido niet bepaald.
Dat ligt niet zozeer aan de labiele factor. Meer aan het feit dat ze meer van zichzelf laten zien denk ik. Je leert die mensen veel beter kennen omdat ze zich laten gaan. Dido komt toch wat berekenend over (vind ik nu.... kan zo weer veranderen)quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:39 schreef BB-King het volgende:
[..]
Jij houdt toch meer van de labielere mensen in BB en dat is Dido niet bepaald.
<<<quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:08 schreef Arcee het volgende:
Ze lijkt me wel leuk, maar haar oog-/haarkleur-combo vind ik niet mooi.
Iedereen heeft weleens een black out toch, dat je een simpele opmerking niet snapt en dat iedereen je zo aan zit te kijken van "waar ben jij met je gedachten in godsnaam"?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:54 schreef Jojogirl het volgende:
* Jojogirl vindt d'r wel leuk, maar af en toe een tikkie dom (Tilburgse matras...)
Ik hoef niet te vragen wie jouw favoriet is??quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:11 schreef Gert het volgende:
[..]
Iedereen heeft weleens een black out toch, dat je een simpele opmerking niet snapt en dat iedereen je zo aan zit te kijken van "waar ben jij met je gedachten in godsnaam"?
Dido is beslist niet dom. In ieder geval sociaal zeer intelligent.
Fotomodel?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoef niet te vragen wie jou favoriet is??
Het fotomodelletje dus
Voordeel is dan weer dat ik jou wel heel leuk vind.quote:
Alleen niet mooi dus.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:15 schreef Arcee het volgende:
[..]
Voordeel is dan weer dat ik jou wel heel leuk vind.
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:15 schreef Arcee het volgende:
[..]
Voordeel is dan weer dat ik jou wel heel leuk vind.
Is ook een kwestie van smaak denk ik. Ik heb natuurlijk geen smaak en vind daarom Lieske al mooier dan Dido eigenlijk. Maar Dido doet geen maffe dingen, dus niemand zal snel de pest aan haar hebben. Is wel zo veilig natuurlijk.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:15 schreef Gert het volgende:
[..]
Fotomodel?
Zo'n mooi lichaam heeft ze niet hoor. Ook niet lelijk, zoals Lompelieske.Maar het is in ieder geval geen gevalletje catwalk.
Maar ze heeft werkelijk een práchtig gezicht, en ik vind dat ze zich leuk profileert.
Dat wel ja, zeker met die lach.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:15 schreef Gert het volgende:
Maar ze heeft werkelijk een práchtig gezicht
Van alle bewoners?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 00:16 schreef scanman01 het volgende:
Ze staat toch wel in mijn top 3 ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |