Neuh maar om dan maar meteen een andere naam aan te nemenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 09:13 schreef Potus het volgende:
Is het verboden voor een cabaretière in opleiding om als kandidaat aan een tv-programma deel te nemen?
Misschien is dat haar pseudoniem zoals al die hedendaagse artiesten dat ook hebben?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 09:18 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Neuh maar om dan maar meteen een andere naam aan te nemen![]()
Oopsquote:Op woensdag 24 augustus 2005 09:18 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Neuh maar om dan maar meteen een andere naam aan te nemen![]()
quote:René Stokvis Producties heeft naar eigen zeggen geen acteurs ingeschakeld voor de pilotaflevering van Het grote geld bij Talpa. Gisteravond ontstond in het tv-programma de TV-Competitie een discussie over het mogelijk gebruik van acteurs in het programma (zie hier). René Stokvis Producties voelt zich geroepen om enige feiten op een rij te zetten, wegens de aanval van jurylid Bert van der Veer.
In het programma ‘Het Grote Geld’ krijgen kandidaten de gelegenheid met een startkapitaal van 100.000 Euro zo veel mogelijk geld te verdienen, gebaseerd op een goed businessplan. "Omdat het gisteravond een proefaflevering betrof - en omdat het nog onzeker is of de serie er in werkelijkheid komt - is gebruik gemaakt van een aantal reële successtories uit de ondernemerswereld", meldt een woordvoerder van het productiehuis. "Vervolgens zijn daar passende kandidaten bij gezocht die op hun eigen manier en zonder script, het betreffende verhaal zo realistisch mogelijk moesten vertolken."
Hierbij is volgens de producent geen gebruik gemaakt van acteurs of actrices. "De kandidate Elske Rollema, die werd geselecteerd vanwege haar vaardigheden bij rollenspellen tijdens managementtrainingen, blijkt op websites te worden aangeboden als actrice, hetgeen bij René Stokvis Producties niet bekend was. Zij heeft, voor zover de producent heeft kunnen nagaan, nooit eerder aan een tv-programma meegedaan."
Producent René Stokvis is niet te spreken over de wijze waarop Van der Veer hem confronteerde met zijn ondervindingen. Stokvis: "Ik was onaangenaam verrast dat tijdens een live programma zo onverwacht de integriteit van ’t project ter discussie werd gesteld. ’t Zou netjes zijn geweest mij vooraf even te wijzen op ’t feit dat de website met Elske getoond zou worden en dat daarover een vraag gesteld zou worden, zelfs al zou dat vlak voor de uitzending bekend geworden zijn. Intern was nadrukkelijk afgesproken geen gebruik te maken van acteurs maar wel goed op de selectie van de kandidaten te letten, gezien de eenmalige kans die ons in de tv-competitie werd geboden.Wij hebben richting de zender geen enkel misverstand laten bestaan over onze werkwijze. ’t Is jammer dat deze discussie de aandacht afleidt van onze pilot, waarin we nog steeds geloven."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |