Maeghan... Ik heb van haar de spreadsheet gekregen trouwens, dus als je belangstelling hebt, geef even je mailadres door, dan mail ik 'm aan je door!quote:Op maandag 15 augustus 2005 22:21 schreef imago het volgende:
Wie was het ookalweer met de spreadsheet die de Engelse en NL's prijzen vergeleek?
oe! wil je mij dan even in-cc'en? (ET@fok.nl)quote:Op maandag 15 augustus 2005 22:23 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Maeghan... Ik heb van haar de spreadsheet gekregen trouwens, dus als je belangstelling hebt, geef even je mailadres door, dan mail ik 'm aan je door!
dan is het goedquote:Op maandag 15 augustus 2005 22:22 schreef BeingCreative het volgende:
ik geloof dat wij deze al onderschept hebben...
Sorry, ik vind het een mooi verkoop-praatje, maar ik geloof er geen bal vanquote:Op maandag 15 augustus 2005 22:21 schreef BeingCreative het volgende:
fyi
100 gram of meer (zoals bij de zepen. fresh, cleansers enz.) is voor Lush rendabel
(arbeidskosten, shippingcosts, verpakking... en ga zo maar door, deze variabele kosten zijn pas interessant bij een bepaalde hoeveelheid van een product)
Dus... halve potjes zouden duurder worden
*ik wilde een inkoppertje plaatsen*quote:Op maandag 15 augustus 2005 22:26 schreef debby1973 het volgende:
Hallo, besnuffelde doos is weer terug. Vriendje moest even achter de computer.
quote:Op maandag 15 augustus 2005 22:26 schreef debby1973 het volgende:
Hallo, besnuffelde doos is weer terug. Vriendje moest even achter de computer.
Gooi het toch in de groep!quote:Op maandag 15 augustus 2005 22:35 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Hij is te erg voor woorden, ik zou me schamenik ben nog maar pas nieuw hier, en dan komt mijn zogenaamd (niet grappige) persoonlijkheid erg snel aan het licht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |