quote:Op maandag 15 augustus 2005 20:37 schreef bibi het volgende:
[..]
Dat weerhoud je er toch niet van eventueel naar Parijs te gaan he
Die bewaar ik dan voor zondag. Ga ik weer uitgebreid badderen met the strokes in mijn haar. Waar ruikt de bbs naar?quote:Op maandag 15 augustus 2005 20:46 schreef Kyara het volgende:
nounounou dames....
SS: je hebt mail terug.
Debby: overmorgen krijg je misschien je pakje en heb je weer een BBS!
Anitra: je hebt mail!
Door al die ruilacties van de afgelopen weken zijn we experts geworden in het uitpakkenquote:Op maandag 15 augustus 2005 21:28 schreef Kyara het volgende:
Er staan hier nu 7 pakjes op een rij. Wel heel knullig dichtgetaped. Er zit zelfs een schoenendoos bij (had geen doosjes meer). Ik hoop dat jullie ze nog open krijgen straks.
quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:30 schreef Anitra het volgende:
[..]
Door al die ruilacties van de afgelopen weken zijn we experts geworden in het uitpakken
Ik neem aan dat het krantje veilig in een enveloppe zit?quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:28 schreef Kyara het volgende:
Er staan hier nu 7 pakjes op een rij. Wel heel knullig dichtgetaped. Er zit zelfs een schoenendoos bij (had geen doosjes meer). Ik hoop dat jullie ze nog open krijgen straks.
Hoe bedoel je? Ik ruil nooit wat!quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:30 schreef Anitra het volgende:
[..]
Door al die ruilacties van de afgelopen weken zijn we experts geworden in het uitpakken
Ja, die zit in een hele mooie grote envelop zonder tape (dus die krijg je wel open).quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:33 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het krantje veilig in een enveloppe zit?
quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:34 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Ik ruil nooit wat!
Als ik inkopen heb gedaan, volgende week dinsdag, en er zit iets tussen voor je, dan maak ik uiteraard ook proefjes voor jou, dat is wel zo eerlijkquote:Op maandag 15 augustus 2005 21:34 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Ik ruil nooit wat!
Wil je em trouwens terug hebben?quote:Op maandag 15 augustus 2005 21:35 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ja, die zit in een hele mooie grote envelop zonder tape (dus die krijg je wel open).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |