abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 14 augustus 2005 @ 09:11:08 #1
60090 Akkersloot
pro-islam is extreem-rechts !
pi_29622134
Het Joodse volk was in strijd met van het eiland Kreta afkomstige volk de Filistijnen. Dit is ook in de bijbel terug te vinden (O.a. David en Goliath). Met de filistijnen is het niet goed afgelopen. Dit volk heeft het namelijk niet overleefd. Vandaar het spreekwoord "naar de Filistijnen gaan".

De Filistijnen zijn verdwenen. Maar niet voor de bijbel. Want in het eindtijd verhaal spelen ze nog steeds een rol.

Van een christelijke site geplukt
quote:
Zacharia 9:5-6-7 .dan zal de koning uit Gaza verdwijnen en Askelon zal onbewoond zijn. Dan zal een bastaardvolk in Asdod wonen, en Ik zal de trots der Filistijnen uitroeien
Christenen beroepen zich nu op de Palestijnen. Palestijnen zijn er echter nooit geweest. Het zijn immers gewoon Arabieren.

Maar het eindtijd verhaal van de bijbel is toch mooi, letterlijk, naar de Filistijnen.
"Christenen en joden zijn ongelovig geworden omdat ze verzonnen hebben dat ze maar een paar dagen zullen branden in de hel" .
Mein Koran 3:23.
  zondag 14 augustus 2005 @ 09:12:05 #2
92279 N.icka
Windforce 11
pi_29622138
Ben je al gekleed voor de kerkdienst?
pi_29622143
Waarom is dit stuk uit het boek 'Zacharia' van toepassing op de 'eindtijd'?
pi_29622161
Dat is een vrij bekend feit, en geen aparte topic waard. Als je er over wilt discussieren, kan dat in een centraal christendom-topic.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')