quote:Meidenavond – 14 februari 2003
Relatie: Voor & tijdens
Deel 1: Wat is belangrijk voor en tijdens een relatie? xxxx
Deel 2: Sexualiteit in de verkering xxxxx
Deel 1.
Vroeg of laat ga je serieus nadenken over een relatie (misschien niet perse nu)
Stuklopen van huwelijken bekend (cijfers onbekend).
Oorzaken: 1 Te snel beslissen
2 Te jong (schrijver adviseert 28 jaar) Weet wie je bent, wat je wil
3 Onrealistische verwachtingen (relatie is geen compensatie)
Voorbeeld collega
Aantal belangrijke punten:
1. Weet wat je wil
2. Zoek iemand die op je lijkt
3. Zorg voor stabiliteit voor je gaat trouwen
4. Ga goed met conflicten om
1. Weet wat je wil
Stelling: ‘Ik weet heel goed wat voor jongen ik wil’
Belangrijk om je een beeld te vormen; niet alleen gevoel, verstand is minstens zo belangrijk!!!
Gaat verder dan lief, leuk, aardig.
• Persoonlijkheid/karakter
• Intelligentie
Belangrijk om hetzelfde niveau te hebben
• Uiterlijk/aantrekkingskracht
Uiterlijk niet het belangrijkst, aantrekkingskracht is wel noodzakelijk
• Ambitie
Even ambitieus
• Spiritualiteit
Niet alleen naar de kerk gaan, maar ook innerlijke geloofszaken en overtuigingen, kun je samen geloven?
2. Zoek iemand die op je lijkt
Stelling: ‘Mijn vriend hoeft niet op me te lijken’
Evenwicht: Overeenkomsten zijn essentieel, verschillen houden het leuk.
Noodzakelijk:
• Intelligentie Niet perse opleiding, maar hoe je met elkaar praat. Onderzoek: Zelfde IQ, meer stabiliteit.
• Waarden en normen Belangrijk om dezelfde dingen belangrijk te vinden
• Intimiteit Verbaal; gevoelens en gedachtes uiten
• Interesses
• Rolverwachtingen Maakt niet uit hoe, als je het maar eens bent
Probleemveroorzakers:
• Energie De 1 meer dan de ander-> zorgt voor frustratie
• Gewoonten bv. roken, netheid
• Geld Hoe ga je om met geld?
• Communicatie De 1 gesloten, de ander open
Flexibiliteit is essentieel om problemen op te lossen!!!
3. Zorg voor stabiliteit voor je gaat trouwen
Stelling: ‘Als je getrouwd bent, zijn de problemen voorbij’
Stabiliteit van jou als individu en jullie als stel is essentieel, al voor het huwelijk!
Huwelijk vergroot bestaande problemen (samenleven, verantwoordelijkheden)
Hoe ben/wordt je stabiel?
• Positief zelfbeeld
• Innerlijke zekerheid, eigenwaarde (je niet hoeven bewijzen)
• Jezelf zijn (kwetsbaar opstellen)
4. Ga goed met conflicten om
Stelling: ‘Ruzie is niet goed voor een relatie’
Teveel onenigheid is niet goed.
Goede relatie: open en eerlijk naar elkaar toe; automatisch verschillen. Uitdaging: omgaan met verschillen (eerst leidt het tot conflicten)
Truuk van xxx: Respect voor de ander & voor jezelf.
quote:Gebruikersnamen en wachtwoorden voor XXXX
Om een artikel toe te kunnen voegen luidt het password momenteel: XXXX
Om een bestand op de server te zetten (uploaden) heeft elke advocaat een eigen gebruikersnaam en wachtwoord:
Gebruikersnaam: XXXX
Wachtwoord: XXXX
Gebruikersnaam: XXXX
Wachtwoord: XXXX
etc...
Laat deze uiteraard niet uitlekken naar derden om problemen te voorkomen.
Een functie op horizontaal niveau?quote:Persoonlijk Ontwikkelplan van xxx xxx
De in de voorzet naar mijn beoordeling benoemde ontwikkelpunten zijn:
- Ook bij krachtige tegenstand en ergernis moet ik leren mij om de inhoud te blijven bekommeren. Ik heb de neiging om mij aan de persoon te gaan ergeren en daardoor minder efficiënt te functioneren op die momenten.
- De omgeving heeft van mij het beeld dat ik krachtig en sterk ben. Dit klopt niet altijd met mijn eigen beleving. Met xxx ben ik in het kader van mijn ontwikkeling hier dieper op ingegaan. Ik wil e.e.a. graag mondeling toelichten, vind het te complex om aan het papier toe te vertrouwen.
Wat mij betreft ga ik met name aan de gang met deze 2 ontwikkelpunten.
Ik ben er qua keuze voor de beste aanpak nog niet uit. Individuele coachingsgesprekken, traject persoonlijke effectiviteit of intervisie zijn wat mij betreft de mogelijke opties. In eerste instantie zou ik kiezen voor individuele coachingsgesprekken met b.v. xxx xxx of een goede coach uit een andere regio.
Ik heb ook nagedacht over wat ik verder bereiken wil. Op korte termijn wil ik het groepsproces binnen mijn huidig collegiaal bestuur verder ontwikkelen. Hier gaat het met name om verdere ontwikkeling naar gedeelde verantwoordelijkheid.
Wat mij betreft gaan we hiervoor met elkaar een dag (of meerdere) met een goed programma de rivier op. Ik denk dat het goed is hier professionele ondersteuning voor te zoeken.
Voor mezelf wil ik na het teamleiderschap op de middellange termijn mezelf door ontwikkelen, hierbij denk ik aan een xxx functie op horizontaal niveau in een ander organisatie onderdeel (b.v. xxx, xxx of xxx maar ik denk ook aan een xxx functie in de toekomst.
Door middel van coachingsgesprekken wil ik onderzoeken of dit binnen mijn mogelijkheden ligt.
quote:Checklist kamperen
o Tent
o Voldoende haringen
o Hamer
o Luchtbedden
o Pomp
o Dekbed
o Kussens
o Hoeslaken
o Tafel
o Stoelen
o Stoelkussens
o Wasteil
o Afwasborstel
o Afwasmiddel
o Handdoeken
o Theedoeken
o Vaatdoekjes
o Schuursponsjes
o Stoffer & blik
o Wasmiddel (kleding)
o Jerrycan
o Gaspitjes
o Gasflesjes
o Vuur
o Pannetjes
o Spatel
o Bestek
o Borden
o Wegwerpbordjes
o Bekers
o Wegwerpbekertjes
o Kurkentrekker
o Blikopener
o Kaarsen
o Knijpers
o WC papier
o Vuilniszakken
o Tape
o Zaklamp
o Zakmes
o Verrekijker
o EHBO set
o Koortslippencreme
o Zonnebrandcreme
o After bite
o Snorkel
o Frisbee
o Beachball set
o Paspoorten
o Camera
o Telefoon
o Lader
hey dat was ik! die tweede dan. lijkt me toch iets onheilspellend hebben om dat ineens in je mailbox tegen te komen. Lijkt me dat je nooit meer iets privé's via of op je pc durft te doen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 16:09 schreef joris007 het volgende:
er zitten ook nog best nette mensen bij op dat LimeWire...
zijn dit fokkers geweest toevallig??
[afbeelding]
en iemand al bestanden van zijn / haar eigen harde schijf tegengekomen in dit topic??
jammer dat je m niet kan veranderen en terug plaatsen.quote:
quote:Mevrouw xxxx,
Na ons telefonisch contact van hedenmorgen xx xxxxxxx xxxx over de functie Call Center Medewerker te xxxx, de gevraagde motivatie en CV.
Mijn motivatie om hierop te reageren is dat ik graag telefonisch contact heb met mensen en daar mij erg comfortabel invoel en dat het luisteren en analyseren van de vraag mij goed afgaat.
Tevens heb ik hier enige jaren ervaring in gehad.
Uit mijn huidige werkervaring weet ik dat ik graag zelfstandig werk en voldoende nauwkeurig ben om werkzaamheden goed uit te voeren en soepel te laten verlopen.
Over mijzelf kan ik u het volgende zeggen; mijn productieve en sociale vaardigheden zijn goed ontwikkeld en ik ben een vrolijke en collegiale vrouw.
Hopelijk heb ik hiermee voldoende inlichtingen gegeven om een eerste indruk te kunnen vormen en wil dit graag mondeling toe lichten.
Met vriendelijke groet,
Mevr. xxxxxx
quote:Jeu de Boule
Badminton rackets
Thee
Fleeze trui en gemakkelijke broek
Pijnstiller en keel tabl.
Zout en Peper
Zwempak
Grote pan
Mayonaise
Tosti ijzer
quote:Vrijdag 8 april +/- 16.45
Ik ben op het lange marmeren blok aan de rand van het ceramique plein aan het skaten.
Twee agenten te fiets komen mij tegemoet gefietst. Als skateboarder gelden voor mij voetgangersregels, dus naar mijn idee was ik niet in overtreding bij mijn bezigheden.
Agent 1 commandeert mij eraf te komen op zeer onvriendelijk manier. Ik vraag waarom dat moet, waarop de agent dreigt mij mee te nemen naar het bureau en vraagt mijn legitimatie.
Ik laat hem mijn paspoort zien. Verder geen problemen.
Ik skate verder. Ik rijd, via een klein hellinkje van het kleine pleintje met de bankjes het grote plein op. Als ik weer terug naar boven wil rijden komt agent 2 mij tegemoet fietsen. Als ik deze wil passeren steekt deze expres zijn knie uit. Dit gaf hij zelf toe. Ik reageer verontwaardigt en vraag waarom hij het deed. Deze antwoordt: “Als ik was gevallen, had je een groot probleem gehad”. Ik vraag hem hierop of hij het met opzet deed. De agent reageert onbehoorlijk vijandig en zegt dat ik uit mijn doppen moet kijken. Hierop vraag ik hem nogmaals of hij het expres deed. Hij antwoordt met iets als “ja, nou en?” waarop ik zeg dat als dat zo is dat ik erg boos wordt.
Agent 2 vraagt mij of de jongeren die een stukje verderop zitten mijn vrienden zijn.
Ik antwoordt negatief waarop de agent zegt: “nee ok, met zo’n kutkop heb je natuurlijk geen vrienden”. Ik was daarop zo verbaasd, verontwaardigd en geschokt dat ik niks meer terug kon zeggen.
quote:De oma van Lucy ligt op sterven. Lucy is met haar ouders bij haar op bezoek. Oma vraagt of ze Lucy voor de laatste keer even onder 4 ogen mag spreken. Als haar ouders weg zijn, haalt haar oma een oude pop met porseleinen hoofd onder de dekens vandaan. Ze geeft het aan Lucy en zegt: die is nu voor jouw. Een paar tellen later blaast ze haar laatste adem uit.
Als Lucy 's avonds naar bed gaat, zet ze haar pop op de kast en gaat slapen. 's Nachts, om 12 uur precies, hoort ze een scheurend geluid. "Lucy.. Lucy.. " hoort ze. "Ik zit op je kast... Ik heb een mes... Ik maak je dood..." Lucy krijst om haar vader en haar vader komt meteen helemaal in paniek naar boven gerend en vraagt wat er is. Met geopende mond en weitopengesperde ogen wijst Lucy naar haar pop. "Bedoel je dit?" vraagt hij. Lucy knikt. Haar vader snapt het niet helemaal, maar om Lucy gerust te stellen begraaft hij de pop in de tuin. Die nacht gebeurt er niks meer.
De volgende nacht stapt Lucy niets vermoedend in haar bed. Maar als de klok 12 keer slaat, herkent ze het scheurende geluid. "Luuuuuucy... Ik zit op je nachtkast... ik heb een mes... ik maak je dood." Lucy gilt het uit en haar vader komt weer naar boven gerend. Hij ziet de pop op het nachtkastje en de rillingen lopen hem over zijn rug. Hij pakt de pop, smijt hem in een doos, en stapt in de auto. Hij rijdt 10 kilometer, voor hij de pop 5 meter diep in de grond begraafd. Als hij weer terug is, lijkt er net alsof er niets gebeurd is.
De volgende nacht gaat Lucy weer naar bed. Ze kan niet slapen en als de klok twaalf uur slaat, lopen de ijskoude rillingen over haar rug. Maar er gebeurt niets en Lucy valt in slaap. Ze wordt wakker als ze een ijskoude hand op haar gezicht voelt. "Luuuucy... Luuuucy... Ik zit op je kussen... ik heb een mes... ik maak je dood." Lucy slaakt een rauwe kreet, dat zich vermengt met het scheurende geluid. Als haar vader haar kamer binnenstormt, treft hij haar dood aan, naast haar de grijnzende pop ...
quote:Hallo ---,
Ik ben echt geschokt door deze mail van Stans.
Ik heb echt het gevoel dat het me niet gegund is mijn opleiding te halen.
Ik doe zo hard me best op school.
Ben altijd op school geweest,altijd alles gemaakt en altijd mijn afspraken nagekomen.
Ik ben zo verdrietig en zo overstuur door dit wat stans heeft opgestuurd.
Deze stage had ze mij niet moeten doorverwijzen, als het niet goed genoeg was om alle competenties te kunnen halen.
Ik heb daar heel hard gewerkt.
Soms nachten lang.
Ik heb me uit de naad gewerkt terwijl ik veel problemen thuis had heb ik me toch ingezet omdat ik dit jaar wilde halen.
Toen ik mijn finaleproject gepresenteerd had, kreeg ik van Stans mijn goedkeuring( dat kan mijn begeleider vanuit mijn stage bewijzen) want zij was erbij anders hadden we nooit doorgegaan met deze finaleproject.
Ik heb veel energie en geld hierin gestopt.
Toen kreeg ik ineens te horen dat ik naar een andere stageplek moest zoeken.
Dat deed ik direct.
Ik kwam terecht bij een buurthuis.
Ik begon gelijk daar mijn stage verder te doen en me in te zetten voor mijn nieuwe stage zonder maar nog te denken aan het feit dat ik voor niks dat halve jaar bij stage kikker had gedaan.
Maar ik moest nog een eindgesprek hebben op mijn oude stage omdat ik wel 408 en 402 had behaald.
Dus dat deed ik alleen … ik dacht, en er is mij verder niks verteld dat ik sowieso mijn map helemaal afgerond moest inleveren omdat ik niet alles had behaald en het ineens kwam, dat gesprek waardoor ik dacht dat ik wat ik tot nu toe had, moest ik leveren en mijn deelkwalificaties.
Toen we bij het gesprek waren, begon Stans te zeggen van : ja ik wilde eigenlijk eerst vanmorgen afbellen maar ik dacht, kan ik niet maken tegenover die mensen, (nog niet eens tegenover mij).
Ik vroeg me af waarom niet.
Toen zei ze dat het was omdat ze de map niet goed vond.
Ik dacht… ja maar … dit is toch een afronding van alleen deze stage en het was nog niet eens een echt afronding.
Toen maakte ze hele vervelende en beledigde opmerkingen tegen mij onder het gesprek waardoor ik me geschaad voelde in mijn waarde.
Onder andere het volgende:
Je kan wel denken dat je alles kan bereiken met dat mooie kopie van je maar …, dus met andere woorden, ik werk niet ? en wat heeft mijn uiterlijk ermee te maken.
Ik was van binnen heel verdrietig maar liet het niet merken.
Ook begon ze tegen mijn begeleider van stage Kikker in te gaan over het finaleproject, maar ze heeft het ECHT gezegd.
En ik ben dus echt niet de enige die dat beweerd.
Daarna heeft ZIJ de afspraak op mijn nieuwe stage afgezegd, niet ik.
Ik baalde daar echt van ook omdat ze echt heel onvriendelijk tegen mij is en het echt lijkt of ze het me niet gunt dat ik het haal.
Daarom heb ik een afspraak gemaakt met een vertrouwenspersoon op school.
Daarom heb ik geen nieuwe afspraak gemaakt en ben ik ook niet op twee afspraken geweest van presentaties van mijn collega s.
Ik kon het niet meer aan.
Ik weet niet of u het begrijpt maar ik… ik ben hier echt kapot van.
U wilt echt niet weten hoe verdrietig ik ben.
Ik heb veel moeten doorstaan dit jaar en kon dit er niet bij hebben.
Ik heb nog steeds pfeiffer(daar wordt nog steeds geen rekening mee genomen), bij mijn vader is dit jaar geconstateerd dat hij kanker heeft dat nooit meer weggaat en nog een paar privéproblemen thuis.
Ik kan het niet meer aan.
Ik wil heel graag gewoon door en daarom wil ik een andere begeleider, zonder dat hij een vooroordeel heeft.
Dus niets weet van dit gebeuren.
Ik hoop dat u dit begrijpt.
Ik heb morgen een gesprek op school met mijn vertrouwenspersoon.
Ik hoop een bericht terug te krijgen van u en dat u dit doorgeeft aan Stans.
Verder ga ik gewoon verder met mijn stage omdat iedereen daar op mij rekent.
Mijn stage is belangrijk voor mij en laat dat niet afnemen.
Met vriendelijk groet,
---
quote:Hierbij mijn bezwaar op het corrigeren van mijn woonsituatie van uitwonend naar thuiswonend gedurende de periode Januari t/m Mei 2004.
Mijn situatie is als volgt:
Per 1 januari heb ik mij bij de IBG op het volgende adres als uitwonend opgegeven:
--- knip ---
D.d. heb ik mij bij de gemeente ingeschreven op het volgende adres
--- knip ---
Toch is er iets misgegaan.
De gemeente heeft mij ingeschreven op de --- knip ---. De gemeente heeft mij destijds gevraagd naar mijn huisgenoten. Ik heb toen de namen van mijn huisgenoten opgegeven die destijds op --- knip ---- woonden (Hiervan kende ik destijds van 1 huisgenoot de voor- en achternaam, van de andere huisgenoot alleen de voornaam).
Toch heeft de gemeente mij ingeschreven op de --- knip ---. Naar mijn mening een fout van de gemeente.
quote:Haajj lievOrdjeee __;;
allOess goed..?? mett mij well hOorr..:-)
nOuw iik Op datt vmBo zit hoef iik niks meeR te dOewnn.. dus iik d8 iik ga die allerliefstOh mOoiiste meGhan iis een briefjj schrijven.__;;
nOuwja schrijvenn iik bedOel meer typen 8-|
wantjaa __ ;; allS iik dan natuurkunde hepp enn daarna FranSs.. iik mOet gewOOn de hele tijd aan jouw denken met diie vakken..:D
hett waS gewOon TE LAUWWWWW Om met jouw in de klas te zitten.. ( H )
maarre eerst ff een NIuewTjeee
IIKKK HOUU SUPERR VEEL VAN JEEEE !!!!!!!! ( L )
Ff serieuuS dat wist je niet hea..??
Whaha..:p __ ;; maarree hoe iis ’t met jouw cijfertJess.. ?? =D vast gOedd want jj benT het beste havOO meisjess dat eR bestaat…
Damnn eiigenlijk ziit ik een beetJ vaag te dOewnn.. maar iik had jj belOofd nOgg een brieFje te sturenn.. nOuw dan dOe ik dat braaaF hea..
Iis het verDeR nOg een beetJuh gezelligg in de klaSs.. :p
Maaaaaaaaaarjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. ** zuCht **
Iik Verveell me zOw… heell de daG aann dat eConOmie werkstuk gezetenn.. WAAAAAAAAAAAAAAAAA heb je die venD gezien die iik vooOOrr eCoNOmiejj heP..:-|
teriinG niejj nOrmaall meer..
geiile GijBen iis veell lauWeRrr.. ( H ) Yeahh…
maarJaa…
ennee… jaahh ik weett niett eCht meerr iets zinvOls te vertellen… =S
iik ziit een beetjj m’n Frans te lErenn enn dan denk iik PFFF__ ;; wat zOu m’n eeRste cijFer wOrdenn van wOordjess zOnder meghan’s hulp..
hm.. ( H ) hett mOet goed gaan..:P
maarr nOuw iis m’n blaaDjee beSt well vOll geschreven.. *((__ uhh getYpt __ )) *
duussee iik ga afscheiiD van je nemen..
HeeeeeeeeeeL veel lieeFs en kuSjess
Van je havO meiSjee dat eigenlijk geen havO meisJe meerr iiS..
H0uvnjOuww mOoiierD
Wil jouw nOoiit meer kwijt x³ vann dOoooooooortjeeeeeeee * kuskuskuskus
Enneee __ ; iik zal J nOoitt vergetenn :$__ ;;
quote:BELANGRIJK!
De bel doet het niet altijd! Een paar keer proberen. Als het goed is, gaat er een rood lampje branden, u kunt de bel ook horen. Ik ben gewoon thuis, bij geen gehoor kunt u mij bellen: 036-xxxxxx of 06-xxxxxx.
Inge xxxx
quote:PRIVATE AND CONFIDENTIAL. CONTENTS NOT TO BE DIVULGED TO UNAUTHORIZED PERSONS
May 9, l999
The Honourable Presiding Judge, Courtroom 3
Kitchener Court House
XXXXXXXX
XXXXXXXX
XXXXXXXX
Your Honour:
Re: XXXXXX, XXXXXX
DOB: October 19, 1954
Our Casebook #: 08428
Charge: Threats to Cause Death
This 44 year old man was admitted to the Oak Ridge Division of the Mental Health Centre, Penetanguishene on March 11, 1999 on a 60-day Assessment Order for a psychiatric evaluation of Criminal Responsibility on charges of Threats to Cause Death. The Assessment Order originated from the Kitchener Court. Mr. XXXXXX is due to return to court on Monday, May 10, l999.
SOURCES OF INFORMATION:
1) Psychiatric interviews and mental status examinations by the author.
2) Observations by Nursing, Psychology, Recreation, Social Work and Medical Staff of the Forensic Assessment Program.
3) Information pertaining to Mr. XXXXXX's past psychiatric history including an Interim History report prepared by Mrs. XXXXXXXXXX, S.W.A., dated 99.04.01.
4) Waterloo Regional Police information pertaining to the current charges against Mr. Harley including: a handwritten letter addressed to The Chief Administrators of the Court, a Crown Brief dated 1998/04/15, and Witness Statements.
5) Additional information provided for review included copies of handwritten letters to three judges, (none of which pertain to the current charges against Mr. XXXXXX), handwritten forms addressed to The Preventative Security Officer, Kingston Penitentiary, Inmate Complaint Forms, Interview Request Forms, Inmate Request for Medical Attention Forms and Application for Transfer (Inmate) forms presumably completed by Mr. XXXXXX while he was an inmate at the Kingston Penitentiary.
6) A Medical History and Physical Examination Report completed by Dr.XXXXXXXX, Family Physician, Oak Ridge.
7) Admission laboratory investigations including and EEG study.
BACKGROUND INFORMATION:
Information pertaining to Mr. XXXXXX psychiatric history are included in the attached Interim History report prepared by Mrs. XXXXXXXXXX, dated 99.04.01.
MENTAL STATUS EXAMINATION ON ADMISSION AND COURSE IN HOSPITAL:
On admission to Oak Ridge, Mr. XXXXXX presented as a 44 year old male who appeared somewhat older than his stated age. He appeared well groomed. Mr. XXXXXX was pleasant and cooperative with the interview process. His eye contact was fleeting. There was no evidence of psychomotor agitation or retardation. The patient’s speech, tone and form of thought were normal. There was no evidence of psychosis or depression.
quote:xxxxx
Verklaart als volgt:
Ik xxx had de auto opel vectra 2.5 vanuit de zaak meegenomen omdat er geen andere auto stond, en ik dacht dat doe ik wel vaker een neem de Opel 2.5 vectra mee naar huis. [Persoon A] was op mijn zaak die kwam kijken of zijn Golf klaar was maar maar helaas dat was nog niet. Dus ik heb [Persoon A] af gezet op de zaak xxxxxstraat en toen ben ik naar huis gereden via de snelweg a 59 naar Waalwijk.
Ik reed stevig door met de auto op een gegeven moment begon de auto in te houden ter hoogte van Drunen. (baardwijkse brug ) .Ik had toen de auto in de berm gezet en ik stapte uit om te kijken wat er loos was, ik deed toen de motorkap open en de auto stond al in brand en de rook kwam van alle kanten uit motorruimte, na een paar tellen zag ik wel wat aan de hand was het vuur kwam van alle kanten en het rookte gruwelijk. Toen ik aan de kant stond stopte er een auto en een mevrouw zij tegen mij zal ik even een brandblusser pakken, toen heb ik nog geprobeerd de auto te blussen met die brandblusser maar helaas het mocht niet baten en we hadden de politie gebeld en de brandweer. Die kwamen op bestemming en die probeerde nog te blussen maar het was al te laat. Het was een drukte op dat moment.
Die mevrouw die mij hulp bood kende ik niet ( helaas ) die was het het eerste bij en zou het kunnen beaamen en ik ben bereid om een oproep te plaatsen in het het dagblad . Toen de auto in brandt stond had ik [Persoon A] gebeld om te vragen of dat hij even naar Waalwijk komt die kwam ook te kijken want ik durfde [persoon b] niet te bellen want ik durfde [persoon b] niet te bellen om te vertellen dat zijn auto in de brand stond. Dus [persoon A] kwam en die heeft toen [persoon b] gebeld om dit dit te vertellen en die kwam ook toen. De volgende dag hebben we over deze gebeurtenis gepraat en ik vind het nog klote wat er gebeurd was die xx november 2001. Wanneer het onduidelijk is ben ik bereid om dit mondeling nog toe te lichten.
Naar waarheid ingevuld
xxxx
ik snap wel waarom ze geen havo-meisje meer isquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 23:00 schreef Tha_Flash het volgende:
Naam bestand : voor Meghan...![]()
[..]
Ik ook....... is nu een echte Breezerquote:Op zondag 14 augustus 2005 00:17 schreef Herald het volgende:
[..]
ik snap wel waarom ze geen havo-meisje meer is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |