Even mijn ervaringen tot nu toe delen: na 4 offertes varierend van 17k tot 30k voor ons hele huis (vrij grote eengezinswoning), zijn we (via een referentie) uitgekomen bij Rosario BV (www.rosariobv.nl).
Ze beginnen pas 5 december bij ons, dus ik kan nog niets vertellen over het werk dat ze leveren en de kwaliteit, maar ik kan wel vertellen dat ze een goede prijs rekenen en goed advies geven.
De verkoper (Dennis) denkt net even meer mee dan alle anderen. Die volgden gewoon de lijn "wat er nu zit moet er weer in, maar dan in kunststof". Dennis begon meteen "breken we die gevel door, maken we daar openslaande deuren" en "die achterpui kunt u ook veel mooier maken door er een schuifpui te plaatsen". Onze ogen gingen open, hiermee zou de indeling van ons huis ook veel mooier worden. En ook: DAN leveren kunststof kozijnen wel degelijk een meerwaarde voor je huis op.
Wij hebben nu dus in bestelling:
- 2 draaikiepramen uit 1 deel (ongeveer 1 bij 1)
- 1 raam uit 3 delen wv 1 deel draaikiep (geheel 2,5 bij 1)
- 3 ramen uit 2 delen wv 1 deel draakiep (geheel 1,5 bij 1)
- 1 x Voordeur
- 1 x dubbele openslaande deuren (ongeveer 1,70 breed) - incl. doorbreken van pui / zit nu een raam
- 1 x schuifpui 3,20 x 2,60 + doorbreken pui en plaatsen stalen bint
- 1 x raam van 1 x 2,60
- 1 x extra cylinder voor slot van de schuur
- vervangen van ongeveer 25 m2 houten borstwering door Keralit
- vervangen van 9 meter dakgootbekleding door kunststof
- vervangen van die kleine steentjes onder de ramen enzo door nieuwe steentjes
- Inclusief AL het werk, voorijkosten, materialen, afwerking, puin afvoer enz enz ...
- Alles aan de buitenkant in houtnerf, heel licht-beige met bewegende delen donkerblauw, binnenkant gewoon licht-beige.
- Alle ramen zjin uitgerust met roosters op kalf (dus niet IN het raam, maar erboven), alle ramen hebben horren, de openslaande deuren zijn voorzien van een plissee-hordeur. Alle kozijnen zijn met KOMO keur en voorzien van politiekeurmerk hang/sluitwerk.
- alle kozijnen vlakprofiel, behalve de voordeur, die is verdiept (mooier)
- alles HR++ dubbelglas
In totaal zijn wij kwijt: 19800 EURO incl. BTW ... in vergelijking met andere bedrijven zijn we tevreden met de prijs, maar vooral tevreden met de "oplossing" en da's ook zeker wat waard !!
Ik hoop dat je hier wat aan hebt! Vragen ? Roep maar !
[ Bericht 0% gewijzigd door W4 op 27-10-2005 13:46:40 (HR++ toegevoegd) ]
Poffervier