Maar op welke uitgang sluit je die dongle aan dan? Op je vga uitgang van je videokaart?quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:08 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
Nope, geen USB. Er komt een dongle tussen bij de videokaart. Je krijgt er een cd bij met de nieuwste drivers, en het is écht 3D. Het werkt met alle spellen die Direct3D of OpenGL gebruiken, mits glow uitstaat. Het werkt echt het beste met een nvidia kaart en een crt monitor, als je niet deze combi hebt raad ik het af om hem te kopen.
Hij is niet eens een half jaar oud, en in nieuw staat.
Bod 30 euro excl staat. Bieden kan tot dinsdag avond.
Nope, ik bied dus 35 incl...quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 15:09 schreef martijn877 het volgende:
[..]
Maar op welke uitgang sluit je die dongle aan dan? Op je vga uitgang van je videokaart?
Ik bied 32,50 incl (ik denk dat Enil ook incl heeft geboden)
Over de prijs heb je wel gelijk ja, $70 kost ie nieuw wat neerkomt op zo'n 57 euri. Maar goed, voorlopig houd jij het hoogste bod want ik kijk het nog even aanquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 23:04 schreef Enil het volgende:
[..]
Lang leve het principe van bieden, 40 (inclusief verzending), en meer issie ook niet waard als ik de nieuwprijs mag geloven
(Mjah, ik geloof dat het hier prima moet gaan werken...)quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 23:12 schreef martijn877 het volgende:
Edit: Ik lees net dat de bril niet werkt wanneer je een DVI naar VGA converter gebruikt, dan val ik dus af
zo ja dan bied ik 50incl.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 21:52 schreef Syd het volgende:
kun je de 3d-bril dragen als je al een bril op heb ?
Als je zelf even de site af had gespeurd: ja, volgens verschillende sites is dat geen probleem.quote:
dit is makkelijkerquote:Op woensdag 10 augustus 2005 17:39 schreef Enil het volgende:
Bonke, als je even wat reviews op google had gezocht:
Helaas een enorm stuk minder...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |