abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_29367199
Mijn printer (hp 845c) heeft het altijd goed gedaan tot dat ding op een dag besloot alleen nog maar blauw te printen. Ik heb geen idee wat het kan zijn heb de printer al opnieuw geinstalleerd en de cartridges zijn ook nieuw.
Als ik in Word een document af wil drukken wordt ook nog eens om en om een keer een regel afgedrukt en zodra ik een internetpagina af wil drukken wordt alles blauw behalve de naam van de internetpagina en nog een enkele andere zin wordt ineens wel weer in het zwart afgedrukt, dus hij kan nog wel zwart afdrukken.
En of hij nu zwart of blauw print, het printen doet ie ook heel vaag duidelijk is het in ieder geval niet te noemen. Ik hoop dat iemand me ermee kan helpen want ik wordt er onderhand gek van
pi_29367358
Ik ben bang dat het tijd wordt dat je gaat sparen voor een nieuwe printer

Je kan nog controleren of de contacten van de cardridge allemaal goed zijn (geen corrosie ofzo), en misschien nog een keer opnieuw isntalleren van de driver.

Helpt dit niet... dan is ie "heden overleden"
Time's fun when you're having flies.
  dinsdag 2 augustus 2005 @ 19:31:47 #3
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_29367378
-edit-
Kssst

[ Bericht 71% gewijzigd door Sander op 02-08-2005 20:02:54 ]
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_29368256
printkoppen zijn ingedroogd
ff wat keueknpapier nat maken en daar de koppen opzetten
uurtje wachten
dan moet die weer goed zijn
pi_29368435
printkoppen van de cartridges bedoel je?
  dinsdag 2 augustus 2005 @ 20:04:20 #6
61387 ne0n
Geile Beer.
pi_29368544
je moet bij de printereigenschappen ff zoeken naar 'clean print cartridges' ofzoiets..
Proud Supporter of Royal Antwerp F.C. !
  dinsdag 2 augustus 2005 @ 20:09:54 #7
17864 Ablaze
Is niet meer te houwe!
pi_29368741
Je kunt proberen reiniging toe te passen (deze optie vind je ergens bij de eigenschappen van je printer, ik weet niet waar want ik heb een fijne Canon). Als dit niet werkt kun je net zo goed een nieuwe kopen, bij HP zijn een lading cartridges al bijna net zo duur als de printer zelf.
Ga doorrrrrr!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')