Hebben ze dat van de Bijenkorf nu niet al afgeschaft danquote:Op woensdag 8 maart 2006 15:53 schreef k_man het volgende:
Ja klopt, ik vlieg haast nooit met KLM.De meeste van die 10.000 punten komen van See Buy Fly, Bijenkorf en hotelovernachtingen, volgens mij.
Lekker duidelijk. Ik kan m'n miles dus maar beter snel verbrassen?quote:Op woensdag 8 maart 2006 09:47 schreef Hik het volgende:
Nee, er zit bij mijn weten een verschil tussen level miles en award miles. De level miles vervallen, award miles blijven geldig.
Inmiddels wel ja. Maar toen had ik ze al.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:17 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Hebben ze dat van de Bijenkorf nu niet al afgeschaft dan
Le-zen: de levelmiles vervallen. Die kun je niet verbrassen, want die geven aan of je silver- gold- of platinum bent en of je dus in de lounge mag, een kans maakt op een upgrade etc. Je award miles blijven geldig en je kunt dus net zo lang doorsparen als je wilt.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 03:55 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Lekker duidelijk. Ik kan m'n miles dus maar beter snel verbrassen?
Iberia heeft nu een aanbieding voor 20 euro naar Madrid, kan je net zo goed die punten ergens anders voor gaan gebruikenquote:Op vrijdag 10 maart 2006 10:47 schreef Vogue het volgende:
Woei! Ik heb ruim 28.000 award miles. Daar kan ik een leuk retourvluchtje voor boeken naar Madrid!
Das iets van 120 euro inclusief tax, als je überhaupt naar Madrid zou willen gaan natuurlijk.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 11:09 schreef Poepoog het volgende:
Iberia heeft nu een aanbieding voor 20 euro naar Madrid, kan je net zo goed die punten ergens anders voor gaan gebruiken![]()
Ha, die heb ik ook! Goedkoop flubbertjequote:Op vrijdag 10 maart 2006 11:17 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Das iets van 120 euro inclusief tax, als je überhaupt naar Madrid zou willen gaan natuurlijk.
Ontopic: Ik heb mijn AirBerlin Top Bonus Card gisteren ontvangen.
http://www.airberlin.com/site/topbonus/programm.php?LANG=net
Tegen de tijd dat je de card van je nieuwe level hebt ontvangen, zijn die miles dus al vervallen.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 10:01 schreef Hik het volgende:
[..]
Le-zen: de levelmiles vervallen. Die kun je niet verbrassen, want die geven aan of je silver- gold- of platinum bent en of je dus in de lounge mag, een kans maakt op een upgrade etc. Je award miles blijven geldig en je kunt dus net zo lang doorsparen als je wilt.
Vorige week weer heen en weer geweest met CSA Czech Airlines (OSL-PRG-BUD), waarvan 1 vlucht operated by Malev (BUD-PRG). Nu staan in het milesoverzicht slechts 3 vluchten bijgeschreven (a 1125 per vlucht - C klasse), uitsluitend de CSA vluchten. Wel jammer als die 1125 punten van BUD-PRG en de extra enkele vlucht (vooral dat) niet bijgeschreven worden.quote:Op zondag 29 januari 2006 01:14 schreef Mienemut het volgende:
Laatst ook zo hard genaaid door de KLM, we krijgen tegenwoordig toch geen punten meer op de Malev vluchten? Tickets werden geprint op "Malev" papier, scheelt paar tientjes t.o.v. KLM papier. Heen dus met de Malev en zag op het ticket dat terugvlucht geen codeshare nummer was van de KLM, dus ik werd vervoerd in een tube van KLM, onder echte KLM nummer n.b. en ook nog eens de volle pond betaald.
Verder Malev....zeer ok! Zowel C als Y.
Dat is al een jaar zo, sinds de overname door Air France.. tis echt hopeloos, hoeveel miles je ook hebt, je kunt er zo'n beetje niets meer mee...quote:Op zondag 21 mei 2006 18:23 schreef XMN8R het volgende:
Ik zie net op de site van KLM dat je met een ticket uit de Take Off Fare- of Economy Flex Fare-tarieven niet meer met miles mag upgraden naar Business Class?!
Het wordt ook steeds kariger he...Alleen met een Full Flex Fare-ticket kun je nog upgraden, maar dan zit je vaak al bijna aan het normale tarief.
Maar als het toestel nokkievol zit en je hebt de mogelijkheid om op de volgende vlucht wachten, kan je beter de vouchers pakken dan in een BC stoel te zitten (bij vluchten van meer dan 4 uur is BC misschien wel aantrekkelijk).quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:31 schreef k_man het volgende:
Dat zijn mensen die hopen een gratis update te krijgen. Heel soms lukt dat, als het toestel nokkievol zit.
"Wie vraagt, krijgt een plaatsje achterin de lijst."quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:29 schreef jaco het volgende:
Wie kan iets zinnigs zeggen over het volgende: op Schiphol bij het inchecken en ook bij de gate staan er vaak reizigers bij de balie om een upgrade te vragen. Ik heb zelf Flying Blue en voor het verzilveren van mijn award miles wordt naar de website of de klantenservice lijn verwezen. Nergens staat dat je dit bij incheckbalies of de gate kunt doen.
Kun je ook op de reisdag zelf bij de balies van KLM's van economy naar business class upgraden? Wat is de kans dat dit succes heeft? Of zijn die upgraders die ik bij de balie zie platinum members of aangesloten bij een programma via hun werk oid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |