Goed idee! Is de keuze niet gelijk beperkt tot één auto.quote:ik was eerst van plan een hele grote poll op te zetten, maar bedacht vannacht dat het mischien wel leuker zou zijn als je een x aantal punten zou kunnen verdelen
ik neem aan dat 2 auto's t.o. elkaar zet en degene met de meeste stemmen na een week wint zoals in de meeste tournaments?quote:Op vrijdag 9 september 2005 10:50 schreef Klonk het volgende:
ik zit alleen te twijfelen over hoe ik de verkiezing op zal zetten.
ik was eerst van plan een hele grote poll op te zetten, maar bedacht vannacht dat het mischien wel leuker zou zijn als je een x aantal punten zou kunnen verdelen (goed voorbereid dat merken jullie wel)
Als de F40 meer punten krijgt is dat waarschijnlijk omdat men dat een mooiere auto vindtquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:28 schreef Klonk het volgende:
Daar had ik ook over nagedacht, het probleem is dat je dan voor mijn gevoel rare paringen krijgt een F40 tegenover een Isetta ofzo, en dan kiest iedereen ws voor de F40. Met een x-aantal punten verdelen krijgt elke auto een eerlijke kans (of zie ik dat verkeerd)
En ik geef eerlijk toe dat ik bij opening van het nominatie topic nog niet over de verkiezing zelf had nagedacht
he pssst, je hebt de Honda S2000 nog niet toegevoegd en die is wel door iemand genoemdquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:00 schreef Klonk het volgende:
en verbeterd, het duizelde me denk ik vanmorgen een beetje
Juist, is voor mijn gevoel de leukste manier en zo krijgen we een veel uitgebreidere uitslagquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:40 schreef beschuit het volgende:
plan; iedereen maakt een top 3:
nummer 1: 3 punten
nummer 2: 2 punten
nummer 3: 1 punt
ofzo... gaat je wel wat tijd kosten om het te updaten, maar als je gewoon een excel bestandje bijhoudt, dan is het goed te doen niet?
lijkt me beter, bij en top 3 krijg je altijd dezelfde auto;s ben ik bangquote:Op vrijdag 9 september 2005 12:07 schreef Rio het volgende:
Ik ben voor die punten. Misschien ipv een top 3 een top 8 a la Formule 1?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |