Die zingenquote:Op zaterdag 23 juli 2005 15:07 schreef Tali-banaan het volgende:
aaah wat leuk om te zien. the mavericks nemen het voor me op. wie het zijn, geen idee.
Oudere jongeren.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:40 schreef Tali-banaan het volgende:
't Is wel jammer. Ik had gehoopt dat er hier een habboclubje zou zitten van wat oudere jongeren ofzo. Maar zoiets bestaat dus nietHet ziet er gewoon veel gezelliger uit dan bijvoorbeeld msn hehe, daarom
Ik doe habbo, maar dan wel habbohotel.nl. Die screenshot is niet van de NL-versie.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 14:29 schreef Tali-banaan het volgende:
www.habbohotel.nl
[afbeelding]
Ik vind die stijl zo gaaf! Het is zeg maar een visuele chatroom waarin je kunt lopen, dansen, mensen ontmoeten en zelfs een eigen (hotel)kamer maken. Er is echter een groot nadeel... de gemiddelde leeftijd is zo rond de 13, zelf ben ik 18.
Zijn er hier mensen ouder dan 15 die aan Habbo doenanders kap ik er mee hoor
![]()
Ik heb die aflevering toevallig niet gezien.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 14:43 schreef Conflict het volgende:
Ze waren pas nog bij Kassa omdat ze de kindertjes heel veel geld afhandig maakten. Zo kon je bijvoorbeeld een "hele speciale" lamp kopen voor 40 euro ofzo![]()
Euhm... tja, er zitten wel mensen bij waarmee je dan goed kunt praten.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:51 schreef Tali-banaan het volgende:
Ah cool, heb je daar leeftijdsgenoten zitten of alleen bRe3zAs
Je maakt een grapje hoop ik he?quote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:58 schreef classpc het volgende:
[..]
Euhm... tja, er zitten wel mensen bij waarmee je dan goed kunt praten.
Maar dan kom je er achter zijn dat ze 45 / 50 zijn in plaats van wat ze je verteld hebben. Da's toch behoorlijk klote om daar dan achter te komen. Zeker als je dan ook nog eens goed bevriend met ze bent.![]()
En de rest van de gebruikers is vaak vrij jong.
Heb er op zich wel een paar goeie vrienden aan over gehouden.
Nou nee. Er zitten echt mensen die zo ziekelijk zijn.quote:
Hoeveel geld geef je er nou aan uit ?quote:Op zaterdag 23 juli 2005 20:11 schreef classpc het volgende:
[..]
Nou nee. Er zitten echt mensen die zo ziekelijk zijn.
Ach, je koopt een ijsmachine voor 4 euri. Dus waar hebben we het over.quote:
quote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:54 schreef classpc het volgende:
[..]
Ik heb die aflevering toevallig niet gezien.
Heb laatst wel een speciale ijsmachine gekocht voor 25 credits
10 credits = 1,60 euro.
Je hebt een vriendenverzoekquote:Op zaterdag 23 juli 2005 20:07 schreef Tali-banaan het volgende:
ik heette vroeger talibanaan of tali-banaan, maar dat is beide tegen de regels. ze vinden het waarschijnlijk terroristisch, ik vind het humorik heet nu Iglobear, maar weet dus niet of ik er ooit nog te vinden zal zijn
Totaal heb ik volgens mij wel 10 á 15 euro aan uitgegeven. Dom natuurlijk, maar goed. Meer ga ik verder ook niet er aan uitgeven.quote:
Nee.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 21:10 schreef P0rt0 het volgende:
Kom we maken een FOk!-hotel(kamer)
Ergste is dat ik het nog serieus meen ook![]()
Doe je mee Tonks?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |