Nu ligt de voorjaarscollectie in de winkel, dus ik denk eind maart, begin april ligt de zomercollectie in de winkelquote:Op woensdag 4 januari 2006 20:04 schreef Marloes het volgende:
[afbeelding]
leuk!
Weet iemand vanaf wanneer deze collectie wordt verkocht?
quote:Op woensdag 4 januari 2006 20:04 schreef Marloes het volgende:
[afbeelding]
leuk!
Weet iemand vanaf wanneer deze collectie wordt verkocht?
Dan was je hem zeker niet al te fanatiek?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 19:07 schreef SilverStar het volgende:
ik heb nog shirtjes van de H&M uit 1999, die doen het nog prima!![]()
Als ze in maastricht in maart open willen gaan, dan komen ze toch flink aan het bouwen. Het is nog 1 grote bouwput.quote:
Ik heb ook nog oudere h&m shirtjes en die was ik toch vrij fanatiek (na 1 dag dragen gaan ze de was in) aangezien het fijne zomer-shirtjes zijn. Ook de iets dikkere stoffen (wintertruitjes) gaan vaak een rondje wasmachine maken. En zonder problemen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:45 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dan was je hem zeker niet al te fanatiek?
Een beetje wassen en drogen en de gaten vallen in het gemiddelde H&M-shirt.
Met een kleine cupmaat is het ook niet zo'n succes.quote:Op maandag 9 januari 2006 10:34 schreef Silmarwen het volgende:
Ik baal ervan dat die truitjes van de H&M zonder rekbare stof voor mensen met een grote cupmaat niet te doen zijn.(Met groot bedoel ik dus geen D maar groter)
ik was ze vaak genoeg (dwz na 1 keer dragen), drogen doe ik gewoon aan de waslijn, dat scheelt denk ik ook. en het zijn niet mijn favoriete shirtjes, dus zoooo megavaak draag ik ze nietquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:45 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dan was je hem zeker niet al te fanatiek?
Een beetje wassen en drogen en de gaten vallen in het gemiddelde H&M-shirt.
Voor diegene die niet de nieuwsbrief hebbenquote:Sale bij H&M
Misschien wist je het nog niet of je bent 't gewoon vergeten. Maar hij is al even aan de gang en hij gaat nog heel even door. De SALE van H&M. Vandaag starten we met kortingen tot zelfs 70% op héél véél fashion. Kom dus snel naar de winkel en profiteer van deze super kortingen. Check voor de dichtstbijzijnde winkel de store locator op www.hm.com.
Omdat jij je aangemeld hebt voor de H&M Newsletter ontvang je dit nieuws als eerste. Misschien wil je vriend of vriendin dit ook wel? Elke nieuwe aanmelding op www.hm.com ontvangt een bon met 10% korting!
Tot ziens bij H&M!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |