En van 0 naar 12? Hoe voorkom je nou dan dat je de snaar dempt als je hem indrukt? Het lijkt me niet dat dat lukt zonder hard te drukken?quote:Op woensdag 7 september 2005 16:55 schreef Jordy-B het volgende:
Over slides
Je kan 'n beetje smokkelen door de snaar bij het sliden nèt te hard in te drukken, zodat je vinger nog wel over de fretten 'tikt' en daardoor de snaar een beetje laat klinken...
Een slide van 12 naar 0 zou ik beïndigen met een lichte pull-off (waarbij je je vinger zijwaards van de snaar trekt, waardoor de snaar nog even weerklinkt)
ah... sorryquote:Op woensdag 7 september 2005 17:26 schreef Tobbes het volgende:
[..]
En van 0 naar 12? Hoe voorkom je nou dan dat je de snaar dempt als je hem indrukt? Het lijkt me niet dat dat lukt zonder hard te drukken?
met power tap is 't een stuk lastiger om de snelheid omlaag te gooien...quote:Op woensdag 7 september 2005 17:08 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Guitarpro zuigt, www.powertabs.net
Werkt primaquote:Op woensdag 7 september 2005 17:57 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
ah... sorryverkeerd gelezen...
Ik denk dat het het makkelijkst gaat als je je vinger laat rusten op de kam... Vervolgens sla je de snaar aan en beweeg je je vinger van de kam naar de 12e fret. Doordat je vinger vanaf de kam komt, blijft 'ie steeds op ongeveer dezelfde hoogte als de snaar, waardoor je hem niet zo makkelijk per ongeluk dempt.
Ja tuurijk kan dat, hoe denk je dan dat er zo'n groot aanbod aan powertab-files komt?quote:Op donderdag 8 september 2005 12:27 schreef sir_Tachyon het volgende:
Tja sommige dingen zijn ook gratis te maken. Kun je met powertab ook zelf dingen invoeren?? Ja toch????
Net als die solo van Master of Puppets?quote:Op donderdag 8 september 2005 17:31 schreef sir_Tachyon het volgende:
Iemand enig idee waarom juist die klanken bij elkaar passen en wie weet er eventueel nog meer combinatie?????????
Ligt aan het aantal Hz van de toon. Meestal klinken tonen de 3-4 frets uit elkaar liggen goed met elkaar. Verder heb je natuurlijk ook nog het octaaf en verschillende combinaties binnen een akkoord-diagram.quote:Op donderdag 8 september 2005 17:31 schreef sir_Tachyon het volgende:
Iemand enig idee waarom juist die klanken bij elkaar passen en wie weet er eventueel nog meer combinatie?????????
1 2 3 4 5 6 | -----------------------------------------------------3----5---------------- ------------------------------------------3----5--------------------------- --------------------------------2----4------------------------------------- ---------------------2----5------------------------------------------------ -----------2---5----------------------------------------------------------- --3--5------------------------------------------------------------------ |
Standaard manier van zoiets weergeven maar ja et is al uitgelegd zie ikquote:Op donderdag 8 september 2005 21:33 schreef MOD het volgende:
Ik vraga me me nogsteeds af hoe ik toonladders kan vinden.
Een goede manier is eik gwoon proberen en improviseren en kijken waar het naar toe gaat
Maar op internet vind je van die tabellen waar hele toonladders op staan
Jammerlijk genoeg staat er meestal niet bij hoe je die moet lezen
Oordeel zelf:
[afbeelding]
Iemand een idee??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |