ow ja.. die bio's moest je toen nog schrijven he. Heb in 2003 ooit een gastreview geschreven en dat was een hoop werk. Op zich wel leuk maar geen hond die het lasquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:45 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Eerst een biografie geschreven. Tussenpagina met de foto's en line up en daarna de reviews. Ik ben absoluut geen reviewer. Ik kan het dan ook niet. Maar ik vond het wel een hele prestatie.
Je vergeet Human Leaguequote:Op maandag 1 augustus 2005 18:47 schreef Schuldige_Omstander het volgende:
[..]
Argh nee, nu moet ik als ik bij Toffe_ellendieling ben The heletijd Opeth aanhoren ipv Depeche Mode, INXS, Simple Minds en a Flock of Seagulls
Klopt. Op mijn review had ik maar 14 reacties.quote:Op maandag 1 augustus 2005 18:54 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
ow ja.. die bio's moest je toen nog schrijven he. Heb in 2003 ooit een gastreview geschreven en dat was een hoop werk. Op zich wel leuk maar geen hond die het las![]()
Ja, het werkt goed die 1pagina verhalenquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:56 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Klopt. Op mijn review had ik maar 14 reacties.
Reviews worden nu een stuk beter bekeken geloof ik. Althans, dat mag ik hopen
rustig, rustig... ademen....quote:
Mafkees........ you know where you'll have to be...quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:30 schreef Toffe_Ellende het volgende:
De 26ste naar Smileys?de kroeg in Heerlen toch?
Je moet eerst nog een stuk of 4 cdtjes kopen denk ikquote:Op woensdag 3 augustus 2005 10:54 schreef citizenerased het volgende:
Na het aanschaffen van Still Life een paar maanden geleden, nu wachtende op Blackwater Park na de verheerlijking op menig forum.. het zal me benieuwen. Still Life kon me in ieder geval enorm bekoren, zowel op muzikaal als op lyrisch gebied.
Laat die mannen nog maar een paar platen maken!~![]()
![]()
Ga je naar de Melkweg/013 in september?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:51 schreef citizenerased het volgende:
Ik weet t..
onder welke steen kom jij vandaan gekropen?quote:
hahaha... geen, alleen is me dat nooit zo opgevallen!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 13:17 schreef Tokus het volgende:
[..]
onder welke steen kom jij vandaan gekropen?
Hey toffe! Kaartje is binnen, voor 11 september 013 the choicequote:
Wazig idd: je koopt een kaartje, zegt dus m.a.w. toe dat je voor 99 % zeker komt. De plek is verkocht. Je bent bij voorbaat al geinteresseerd in het optreden en moet je G#dverd%$&&@ meer betalen als iemand die aan de deur betaald!!!!!!!!!!Fokking ticketservice...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 13:38 schreef keitel het volgende:
Reserveringskosten, het begrip alleen al is te vaag voor woorden. Wat kost dat handenvol geld, dat plaatsje vrijhouden, om maar te zwijgen over de energie die er opgaat in dat +1 berekeninkje met de computer..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |