Seizoen 2 is afgelopen.
Ben, na een valse start, op een keurige 2e plek geindigd. FC Groningen is ruimschoots kampioen geworden met uiteindelijk 10 punten voorsprong. In de nacompetitie was ik ingedeeld bij RKC, Go Ahead Eagles en Fortuna Sittard. Met gemak wist ik deze poule te winnen, waardoor promotie dus een feit werd
![]()
Speelde trouwens uit bij RKC echt een machtig mooie partij. Tot op 3 minuten voor het einde stond ik met 3-1 achter. Ik besloot om álles op de aanval te gooien, wat resulteerde in een doelpunt van Russotto. En in de allerlaatste seconde werd Brazil weggestuurd en hij maakte ook nog eens de 3-3 :mrg: Heerlijk. Het is dan geen overwinning, maar op zo'n manier nog terugkomen tot 3-3 is natuurlijk niet mis.
Harbuzi was dé man van het seizoen. Ben druk bezig om hem weer een seizoen te huren, maar dat gaat niet echt lukken. Chelsea, Manchester United, Arsenal en Liverpool zitten achter deze talentvolle Zweed aan.
Ook Maduro speelde een goed seizoen en ook hij mag zich verheugen op interesse van de nodige topclubs.
Voor het nieuwe seizoen heb ik de volgende spelers vastgelegd:
Jeroen Lambers(GK)
Arek Radomski(DMC, vervanger van Maduro)
Mika Väyrynen(AMC, vervanger Harbuzi)
Diego Armando Meija(SC)
George Weah Junior(SC, gaat in het 2e elftal spelen)
Cory Gibbs(DLC)
Khalid Sinouh (GK)
Vladislav Zlatinov (FLC)
Neil Winstanley (DC)
Horacio Erpen (AMLC)
Zlatan Ljubijankic(DMC)
Gabriel Ucar(DRL, komt op 1/12/06)
Tim de Cler komt hoogstwaarschijnlijk nog over van AZ en daarmee is mijn selectie rond.
Daniel de Ridder(Ajax) en Denis Calincov(Heerenveen) heb ik gehuurd.
Heb nu een totaal andere selectie dan vorig seizoen, hopelijk raakt m'n team snel op elkaar in gespeeld...
Verkocht:
Peter vd Vlag (1.6 miljoen aan NEC)
Folorunsh Ishoala Razaq(80k VVV)
Daarnaast ben ik druk bezig om Edward Linssen, Brian Pinas, Lars Nilsson, Johan Pettersson en Nombeko Brazil te verkopen.
Van der Vlag werd pas in de 2e seizoenshelft mijn vaste doelman. Dat deed 'ie zó goed, dat talloze clubs interesse in hem toonden. Grappig, want toen 'ie op de bank zat kon ik hem voor een paar duizend euro verkopen en nu vang ik ruim anderhalf miljoen euro
![]()
En dan Sinouh, die toch een stuk beter is, voor amper 120k aantrekken is niet slecht gehandeld
![]()
Doelstelling voor komend seizoen is heel simpel: overleven. Wil de nacompetitie ontlopen.Als ik mijn selectie bekijk, moet dat toch zéker lukken. Linkerrijtje zit er zeker in.
Het jaar daarop wil ik me kwalificeren voor Europees Voetbal en de clubfaciliteiten uit te breiden/stadion uit te breiden.