quote:Op maandag 11 juli 2005 11:00 schreef Byte_Me het volgende:
sex met een tweeling, tsja, dat is sex met twee keer dezelfde. zo lijkt het dan. doe mij dan maar 2 verschillende vrouwen als ik toch mag kiezen.
Ja, ik ook. Hailey en Alyssa.quote:Op maandag 11 juli 2005 11:01 schreef BobRooney het volgende:
Dat heb ik alleen in een porno gezien.
Nou, seks met een tweeling lijkt me toch minder snel voorkomen dan seks met twee @random vrouwen.quote:Op maandag 11 juli 2005 11:00 schreef Byte_Me het volgende:
sex met een tweeling, tsja, dat is sex met twee keer dezelfde. zo lijkt het dan. doe mij dan maar 2 verschillende vrouwen als ik toch mag kiezen.
En terecht dus.quote:Op maandag 11 juli 2005 11:03 schreef Matness het volgende:
[..]
Nou, seks met een tweeling lijkt me toch minder snel voorkomen dan seks met twee @random vrouwen.
Misschien iets voor de tweelingtest van de Tros...quote:Op maandag 11 juli 2005 11:05 schreef Matness het volgende:
Het zou wel een goeie test zijn. Wie van de twee kan beter pijpen, wie vindt seks lekkerder en wie heeft t strakste kutje.
Precies. Hoeft niet. Maar even lekker met zn drieën tegelijk tongen is natuurlijk wel een must.quote:Op maandag 11 juli 2005 11:15 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Ze hoeven toch niets bij elkaar te doen..
Incestquote:Op maandag 11 juli 2005 11:27 schreef DMaarten het volgende:
Jammer dat sexfilmpjes van tweeling vrouwen nauwelijks te vinden zijnIemand nog tips qua titels en zo
quote:Op maandag 11 juli 2005 11:15 schreef Matness het volgende:
[..]
Seks met jezelf is toch ook geen incest
de gene die nog geen baby heeft uitgepoeptquote:Op maandag 11 juli 2005 11:05 schreef Matness het volgende:
Het zou wel een goeie test zijn. Wie van de twee kan beter pijpen, wie vindt seks lekkerder en wie heeft t strakste kutje.
quote:Op maandag 11 juli 2005 11:40 schreef Verstreujem het volgende:
[..]
de gene die nog geen baby heeft uitgepoept
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |