quote:Zou het dan niet juist de bedoeling geweest zijn, dat heel Nederland te weten zou komen dat zij een trans is, als zij het huis in zou gaan?
Op zaterdag 27 oktober 2001 13:11 schreef schatje het volgende:Ze is toch maar even het huis in gegaan met het risico dat heel Nederland te weten zou komen dat zij een trans is.
quote:LOL!!
Op maandag 29 oktober 2001 04:19 schreef REC het volgende:[..]
Zou het dan niet juist de bedoeling geweest zijn, dat heel Nederland te weten zou komen dat zij een trans is, als zij het huis in zou gaan?
quote:DNA-technisch blijft kel een HIJ...
Op maandag 29 oktober 2001 02:36 schreef SEMTEX het volgende:[..]
proof!
sorry Nederland....
-----------------
maaruh,
vorig jaar won een persoon die van vrouwen hield..
nu een persoon naar alle schijnheiligheid een persoon die een vrouw zou zijn geworden...
wanneer wordt televisie weer echt
quote:Gefeliciteerd!! Dan heb jij in ieder geval reden genoeg om haar stevast 'hem' te blijven noemen! Happy??
Op maandag 29 oktober 2001 11:21 schreef Darkness het volgende:
DNA-technisch blijft kel een HIJ...
sorry Nederland....
(en je hebt ook nog een homofobie lees ik.... gaat lekker!)
grapje, no offence...........
iedereen moet doen en laten wat hij wil, zolang ze maar niet om aandacht gaan lopen gillen....
Kelly in 1 van haar hartverscheurende momenten...
quote:ROFL!!
Op woensdag 31 oktober 2001 19:44 schreef Arcee het volgende:
[afbeelding]Kelly in 1 van haar hartverscheurende momenten...
Lijkt wel of ze moet poepen maar het wil niet echt lukken, zeg maar.
quote:Jij vraagt je af wanneer televisie weer echt wordt?
Op maandag 29 oktober 2001 11:21 schreef Darkness het volgende:
maaruh, vorig jaar won een persoon die van vrouwen hield..
nu wint een persoon die een vrouw zou zijn geworden...
wanneer wordt televisie weer echt
Wat jou betreft zeker pas op het moment dat alleen blanke nooit-omgebouwde fulltime hetero's alle tv-spelletjes winnen. Eng mannetje/vrouwtje ben je
quote:Ergo : exit Kelly.
Op woensdag 31 oktober 2001 23:33 schreef Vibromass het volgende:
Kelly zegt "Het is net als in sprookjes. De slechterikken gaan.. de goeden blijven op het eind. We zien wel hoe 't loopt".
quote:Viel me ook op ja. Weer een reden voor Yorin om haar zo lang mogelijk in het programma te laten.
Op vrijdag 02 november 2001 09:18 schreef femalehunter het volgende:
Het zal haar ego weer een enorme boost geven (does she need that) dat ze nu op het CD-hoesje staat van de officiele Big Brother CD (dit was gisteren te zien in een reclameblokje tijdens de uitzending). Ooohhh Yessss!
(Door Nico Dijkshoorn)
Ik ben een heel sterke vrouw. Ik doe het voor mijzelf maar ook voor Nederland. Aan het woord Kelly uit BigBrother, die geen doodzieke aids-patiëntjes verpleegt, niemand onder welk puin dan ook vandaan heeft gehaald, nooit een nooddruftige een kop warme erwtensoep in de handen heeft gedrukt en die waarschijnlijk nooit met een rammelende collectebus langs de deur is geweest. Het gaat om iets anders. Kelly is trots omdat ze nu zelf een rammelende collectebus tussen haar benen heeft. Indirect van ons allemaal, haar nieuwe geslacht. Maakte ze vanavond bekend. Hoera!!
Een vrouw met een missie. Ze gelooft in haar eigen mythe. Voorhoedewerk voor de miskende transseksuelen in Nederland. Kelly geeft ze een stem en een gezicht. Of ik daar blij mee zou zijn als verse vrouw, ik weet het niet. Je zal een intelligente ex-man zijn. Beetje weemoedig op de rand van je bed terugdenken aan je balzakje. Wat zal je gaan lezen? De vrouw bestaat niet van Maarten t Hart of eerst lekker nog de nabezorgde islambijlage lezen van de NRC? Wat hoor je toch op de achtergrond, uit de huiskamer? Komt daar nu iemand luidruchtig klaar tijdens het jeugdjournaal? Kamer in en dan geconfronteerd worden met je eigen boegbeeld, Kelly. Yeeeesssssss!!!! Een massageeee!!!!
Ik heb vreemd genoeg het idee dat Kelly de moderne transseksueel juist 40 jaar terugwerpt in de tijd. Ik vind dat er niet direct een lans wordt gebroken voor de bewust pijprokende en schakende transseksueel. Kelly laat zichzelf zien als een levend cliché. Mannen die vrouwen zijn geworden dansen op Whitney Houston, hebben au aan de enkeltjes, bestellen vibratortjes, verlangen naar een vette pik (eigen woorden, niet uitgezonden), willen zeemeermin zijn, luisteren naar mannen met een wijsvinger heel geil op de lippen en vinden veel mensen een toppertje. Kelly zet een transsekueel neer zoals wij hem in Nederland graag zien. Glitter, glamour, wilde nachten, lieve ouders. Nederland is selectief in zijn liefde voor de anders geaarde medemens. Homos op de televisie zijn OK als ze koken, gillen of vals zijn. Een homo die de krant leest en af en toe uit het raam kijkt , dat is weer minder. Beetje walgelijk dus, die tevredenheid van Kelly. Snikt ontroostbaar om de Twin Towers en zit de volgende dag haar ogen in navy-blauw te verven.
De battle. Kelly heeft gewonnen. Dat lijkt ongelofelijk. Haar vraag aan het begin van de race was niet bemoedigend. Moet ik rondjes rijden. Zeg niks tegen die gek en ze staat drie uur later met haar fiets op de kade van Den Helder. OK, lieverds, ik kan niet verder, en nu? Diane achtte ik in staat om in één pedaalslag haar fiets vloekend en tierend in tweeën te breken. Je voelt een soort oerkracht in dat mens. Leek me de ideale achtervolger, maar helaas. Kelly had, en dat weten niet veel mensen, een geheim wapen. Ze heeft, hoorde ik van die vriend van haar waar ze steeds kip met Thaise boontjes voor maakte, bij de transplantatie gekozen voor de vulva met opzetstukken. Dat brengt haar nu winst. Kan je gewoon, hopla, met een handige bajonetsluiting zo je doos op de stang van een fiets klikken. Zadel niet meer nodig. Ramen lappen na het fietsen? Geen probleem, met de vulvetta verander je je geslacht binnen een handomdraai in een zeem van twee bij twee. Zin om te vissen, geen nood, nooit meer een visstoeltje nodig. Klik de tafelpoot aan je lichaam en je kan zitten waar je wilt! Bestel hem nu!
Zoals laatst op FOK! en andere news-sites te lezen was, wilden de Americanen in de jaren 60 een spionage-kat gebruiken. http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=12800
Daarbij werd het lichaam als het ware omgebouwd tot een mobiele camera. Helaas moest hiervoor ook wat hersencapaciteit weiken.
Nu wil ik graag, naar aanleiding van de battle van gisteren, een parallel trekken: Wat als nu BB/Hummie ten tijde van Ferry's operatie deze zelfde apperatuur heeft laten inbouwen? Er werd toch al genoeg verbouwd, dus een klein beetje extra valt niet op.
Het feit, dat Kelly een staart mist, als antenne, is tactisch opgelost door 2 (!!) borsten aan de voorkant te maken. Eentje voor de high-stream, en eentje voor de low-streams. De batterijen voor deze hele handel worden opgeladen door de energie die haar DeciBels leveren. de camera is in de schedel geimplanteerd, wat ietwat minder hersencapaciteit impliceert. Vandaar het nalaten van een antwoord op de vraag: "Van wel zee maakt de Waddenzee deel uit?"
Ik wacht met smart totdat Endemol de Kelly-streams openbaar maakt, daar wil ik best een knaak per half uur voor betalen hoor! Gat in de markt, voor later tijdens BB.
"Haaaaaaaai, ik ben gewoon Kelly, een leuke, gekke vrouw."

Kelly na BB:
"Nou hoooooooor, ik wil aaaaaaaaaaandaaaaaaaaacht."

"Wheeeeeeeeeeeeeeheheheeeeeeee, ik voel me KUT!"

(met dank aan BB, arcee en luupje voor de foto's)
quote:Nee hoor, dit is nog Kelly tijdens BB. Kun je nagaan hoe ze er uitziet na BB
Op donderdag 15 november 2001 04:36 schreef Tante Bep het volgende:Kelly na BB:
quote:Ik sluit me hier volledig bij aan. Vele keren heb ik me aan dat mens geërgerd, maar daarna weer om haar kunnen lachen. Gisteravond echter, heeft ze alle krediet bij mij verbruikt, wat een hork!
Op donderdag 15 november 2001 02:52 schreef Jammie het volgende:
Ongelofelijk wat er vanavond is gebeurd. Kelly heeft nu werkelijk de transsexuele scene gepersifleerd. Als je in het huis gaat voor promotie van transsexualiteit, dan ga je je toch zeker niet op deze manier manifesteren?! Wát een nichterig manwijf is het, zeg! Bah! Absoluut geen reclame voor mensen die zich wérkelijk niet in hun lichaam thuisvoelen. Kelly is slechts een cliché. En haar persoonlijkheid (zeker n.a.v. haar gedrag t.o.v. GJ vanavond) is echt om te kotsen...
Een Topic met de titel:
Laatste avond Kelly mondt uit in drama.
Zal ze weg gaan?????
quote:
Op donderdag 15 november 2001 04:36 schreef Tante Bep het volgende:
Kelly voor BB:"Haaaaaaaai, ik ben gewoon Kelly, een leuke, gekke vrouw."
Kelly na BB:"Nou hoooooooor, ik wil aaaaaaaaaaandaaaaaaaaacht."
"Wheeeeeeeeeeeeeeheheheeeeeeee, ik voel me KUT!"
(met dank aan BB, arcee en luupje voor de foto's)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |