Als systeembeheerder ofzo?quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:03 schreef Markman het volgende:
banken, verzekeringsmaatschappijen.
niet aan beginnen... ik spreek uit ervaringquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:03 schreef Markman het volgende:
banken, verzekeringsmaatschappijen.
ga bij brunel in het systeembeheer werken ofzo lekker gedetacheerdquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:02 schreef BartvdBk het volgende:
Hallo allemaal,
Aangezien ik weer terug in de ICT wil ben ik me aant orienteren op functies binnen de IT. Weet iemand goede sites welke duidelijk naar voren brengt wat verschillen in mogelijke functies zijn. Ben eerst programmeur/ software engineer geweest maar dat vond ik maar nix (hele dag beetje syntax liggen te zoeken en debuggen om uit te zoeken hoe de spaghetti in mekaar zit). Dat was gewoon niet leuk. Nu heb ik een baan met gedeeltelijk buitendienst, dat bevalt erg goed. Waar vind je banen die iets met ITIL te doen hebben? Wat zijn de leukere ICT banen? Ik houd van zelfstandig werken.
Groetjes Bart
Daar solliciteren zoveel mensen. Niet doen. En er heerst een "buitenschop-cultuur".quote:Op dinsdag 5 juli 2005 13:30 schreef BartvdBk het volgende:
Oh ja wie nog meer dan ICtopus? Woon in het zuiden. What bout CMG/ Getronics?
heeft met Logica/CMG andere ervaringen...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 13:43 schreef MaxPowered het volgende:
[..]
Daar solliciteren zoveel mensen. Niet doen. En er heerst een "buitenschop-cultuur".
Ik hoor andere verhalen van gedetacheerde CMG´ers die hier in de organisatie werkzaam zijn...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 14:07 schreef avotar het volgende:
[..]
heeft met Logica/CMG andere ervaringen...
buitenschopcultuur..???
ik vind juist het mooie van een groter bedrijf dat je meer kans maakt op een afwisselde carriere... zit er nu meer dan een half jaar.. en tot volle tevredenheid..
Tuurlijk is dat subjectief..quote:Op dinsdag 5 juli 2005 14:28 schreef MaxPowered het volgende:
[..]
Ik hoor andere verhalen van gedetacheerde CMG´ers die hier in de organisatie werkzaam zijn...
Maar goed... Kan subjectief zijn...
hey kareltje.. jij hier.. nog steeds bij E.?quote:Op dinsdag 5 juli 2005 14:46 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Als ik jou was zou ik indd eens bij de grote detacheerders gaan kijken. zij plaatsen je dan bij een klant waardoor je regelmatig aan andere projecten mag gaan werken.
En verder neem eens contact op met recruitmentbureau's, gewoon bellen en zeggen dat je werkt zoekt. Ze maken dan een afspraak met je en nemen jouw wensen door waarna ze kijken of ze een geschikte functie beschikbaar hebben bij hun klanten. Daarnaast heb je dan meestal een streepje voor omdat de recruiter voor jou ook een goed woordje doet.
Als ik kijk naar de beschrijving van TS dan zou ik eens kijken naar een functie van intermediar ofzo, je bent dan de spil tussen de programmeurs/beheerders en de eindgebruikers. Hiervoor wordt in de meeste gevallen wel van je verwacht dat je een aantal jaar ervaring hebt als programmeur.
Wat wordt er btw bedoelt met buitenschopcultuur?
yup, maar nu op de vestiging.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 14:52 schreef avotar het volgende:
[..]
hey kareltje.. jij hier.. nog steeds bij E.?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |