Klootzakquote:Op maandag 4 juli 2005 12:56 schreef Thomas87 het volgende:
Misschien gewoon bier drinken in de bosjes, af en toe boe roepen en de troep die je maakt de volegnde ochtend LATEN opruimen![]()
Dat is op zich wel een leuk ideequote:Op maandag 4 juli 2005 12:56 schreef Boschjesman het volgende:
Als je stroom kunt regelen:
Nevelmachine voor een leuk effect.
En dan een vent in een regenpak die uit de nevel opstaat en met een motorzaag achter de kids aanrent.
Thomas rot op je verneukt mn topicquote:
Huur Freddy in voor onvergetelijke nachtenquote:Op maandag 4 juli 2005 12:56 schreef Boschjesman het volgende:
Als je stroom kunt regelen:
Nevelmachine voor een leuk effect.
En dan een vent in een regenpak die uit de nevel opstaat en met een motorzaag achter de kids aanrent.
quote:Op zondag 6 augustus 2006 16:50 schreef welkenaamkanikdannemen het volgende:
ja kan er niets van maken
Da's dan dus het hele jaar door...quote:Op maandag 4 juli 2005 12:53 schreef S-Two het volgende:
Elke week hebben wij hier in het dorp een speelweek,
zo gek duur zijn die krengen nou ook weer niet om te kopen,quote:Op maandag 4 juli 2005 12:58 schreef S-Two het volgende:
[..]
Dat is op zich wel een leuk idee, zijn die dingen een beetje makkelijk te huren?
TS wacht op nog meer spannende ideeën.
de pedofielen partijquote:Op zondag 6 augustus 2006 18:05 schreef welkenaamkanikdannemen het volgende:
nou weet ik nog niet wat het betekent.
Het is een politieke partij die sex met kinderen goedkeurt.quote:Op zondag 6 augustus 2006 18:05 schreef welkenaamkanikdannemen het volgende:
nou weet ik nog niet wat het betekent.
De ketting eraf halen ... aanzetten ... en dan dat ding ook daadwerkelijk tegen iemand z'n been zetten.quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:17 schreef MissyMirjaM het volgende:
iemand regelen met een kettingzaag
ik herinner me nog heel goed een tocht waar ze er 1 met een kettingzaag hadden, mijn god wat renden we hard
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |