En op een Lush-avond zijn de drankjes en hapjes gratis.quote:Op donderdag 28 juli 2005 20:07 schreef Duvel het volgende:
[..]Daar kosten een koffie en een kano tenminste schappelijk een euro.
Zelfs dit haalt hem niet over de streepquote:Op donderdag 28 juli 2005 20:16 schreef Sanne het volgende:
[..]
En op een Lush-avond zijn de drankjes en hapjes gratis.
Neuh, neem 'm dan maandag maar meequote:Op donderdag 28 juli 2005 20:25 schreef PeRi het volgende:
Ik zal je Banana Moon meenemen dan maandag Xcuz_Me. Nutteloos die reis van het stukje zeep, want Skaai is er gewoon ook
Of je wilt 'm nog morgen komen halen?
Oeh, durf het bijna niet te vragen... maar als je voor mij ook nog een plekje overhebt...quote:Op donderdag 28 juli 2005 20:32 schreef E.T. het volgende:
PeRi, waar moet je heen? Ik rijdt natuurlijk ook terug naar Rotterdam
Extra Olive wil ik graag proberen!quote:Op donderdag 28 juli 2005 20:35 schreef PeRi het volgende:
Oeh Sanne ik wil Figs 'n leaves wel. Ik heb nog een ongebruikte Extra Olive, of Soft Coeur?
E.T ik moet naar Ommoord..
Het is gewoon handig om de restjes die je niet lekker vindt aan anderen te geven. Zo heb ik tegen Rip ook gezegd dat ze met Bohemian maar eerst moest kijken of ze het wel wat vond, de Sea Vegetable is veel lekkerder!quote:Op donderdag 28 juli 2005 20:37 schreef PeRi het volgende:
Geeft niets. Ik vind 'm heerlijk en de mijnes is bijna op dus dan ik even verder weer. Mag je mijn toegestuurde Extra Olive.
Misschien ook ff melden in het centrale Lush-topic?quote:Op donderdag 28 juli 2005 21:41 schreef Sanne het volgende:
Jammer Lois en Karin.
Betekent wel dat er nu 3 plekjes vrij zijn.
Dat vind ik erg fijn! Mogelijk dat we uiterlijk rond 23:30 uur daar zijn voor mn laatste metro? ( ik kom ook nog 's eisen stellenquote:Op donderdag 28 juli 2005 22:17 schreef E.T. het volgende:
Lois en Karin
Peri, ik kan je op de terugweg bij Schenkel op de metro zetten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |