Soms kun je er gewoon niets aan doen als een piercing uitgroeit. Wellicht zou de 'nieuwe' piercing achter het littekenweefsel gestoken kunnen worden (dat is wat taaier dan normale huid), maar dat weet ik nietquote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:39 schreef meisje20 het volgende:
Bedankt voor de reacties!!
Ik denk ook niet dat het aan mij leefwijze lag toendertijd.. als je het hebt over gezond leven.. en over iemand die dat deed.. dan was ik het wel
Maar, welk materiaal is dan voor een navelpiercing het geschikst betreft allergieën?
Ik zou het heel jammer vinden als ik hem weer zou 'verliezen''...
Liefs,
Daar kun je inderdaad niet voor kiezen.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:56 schreef --Popj-- het volgende:
Ik heb drie jaar geleden mijn navelpiercing laten zetten. Deze is ook van chirurgisch staal en is er nu bijna uitgegroeid. Er zit nu nog maar een millimeter vel tussen ofzoMaar ik weiger hem er uit te halen voor de zomer!
![]()
Heb drie weekjes geleden mn tongpiercing laten zetten bij de zelfde piercer en die is inderdaad 2 1/2 jaar geleden ook overgestapt op titanium. (Helaas voor mij dus een half jaar te laat) Schijnt veel beter te zijn dan chirurgisch staal. Bij veel vrienden die ook een piercing hebben van chirurgisch staal is de piercing er ook uitgegroeid. Ik zou dus ook gaan voor titanium! (Maar weet idd ook niet of je uberhaupt nog kunt kiezen voor chirurgisch staal)
Je hebt het over hoge uitzonderingen. Als jij aangeeft dat je allergisch bent voor titaan dan wordt er heus niet mee gepierced. Dan is het ook maar de vraag of je niet allergisch bent voor iets anders.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 03:39 schreef Tique het volgende:
Het lijkt mij logisch dat je kan kiezen waarmee je gepierced wordt. Iedereen is echter alergisch voor andere materialen en ze kiezen het materiaal waar de minste mensen alergisch voor zijn.
Ik heb zelf geen probleem met de verschillende stoffen. Als je dat wel hebt lijkt het mij het verstandigst je piercer te raadplegen en wat meer geld uit te geven (voor een andere piercing) zodat je meer kans hebt dat je piercing geneest.
Bij de een werkt dit het beste en bij de ander iets anders. Ikzelf geef de voorkeur aan schoonmaken met een zoutwateroplossing en naderhand met jodiumzalf insmeren bij oppervlaktepiercings. .quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:07 schreef -Trinity- het volgende:
Ben laatst bij de piercer geweest waarbij ik mijn navelpiercing wil laten zetten, heeft me een informatie papiertje meegegeven. Er stond dat ik Uni-cura nr. 2 of 3 moest gaan gebruiken om het schoon te maken (of sebamed). Wat is het verschil tussen 2 en 3?
En dat ze Calendulan Wondspray aanraadden na de wasbeurten. Op de gaatjes spuiten, piercing bewegen, en het wegdeppen met wattenstaafje. Moet ik dit wel of niet doen? Iemand ervaring mee? Er stond bij dat ze voor tepelpiercings (die ga ik niet nemen trouwens) Piercing olie aanraadden, dat was te halen een eindje verderop in een winkel (in Haarlem, v.d. Pigge) maar, is dit ook goed voor navelpiercings, en wat doet het?
Iemand ervaring met één van die spulletjes en raad voor me? Bvd.
Ik heb bij de piercer voor mijn tongpiercing een fles listerine mee gekregen. Daarmee moet ik dan spoelen, 1/3 listerine en 2/3 water.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:11 schreef TheSorrow het volgende:
Maakt calendulan geen korstjes ook? Althans, ik smeerde het bijv wel eens op schaafwondjes, en dan was er de dag daarna een korstje op....
Ik heb net onverdund gespoeld, is iets sterker maar niet echt veel, dus dat doe ik voortaan maar gewoon
Nou in de meeste zit alcohol dus en dat mag je nu nietquote:Op zondag 31 juli 2005 11:12 schreef TheSorrow het volgende:
Hij heeft mij nix meegegeven, alleen een blaadje met wat info erop, hij zei wel dat ik moest spoelen, maar niet hoe (verdund of niet)
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:00 schreef TheSorrow het volgende:
Erg shitty foto, maarja, er volgen betere
[afbeelding]
Andere foto is mooier, maar hier zijn idd de piercings beter te zienquote:Op zondag 31 juli 2005 19:50 schreef TheSorrow het volgende:
Nog van gister ook, deze is beter![]()
[afbeelding]
Ja waarom eigenlijk niet, heb daar nog nooit iets over gehoord, heb er zelf ook 1.quote:Op maandag 1 augustus 2005 16:00 schreef Mesad het volgende:
Heb een paar dagen geleden een navelpiercing laten zetten, hij ziet er best wel goed uit en doet geen pijn. Maar de piercer zei dat ik iedere dag een schoon shirt aan moet trekken. Moet dat echt, of kan je een shirt ook best twee dagen achter elkaar dragen?
Omdat een shirt vuil wordt. En dan mag je denken aan lichaamsvocht, huidschilvers en stof. Da's allemaal niet goed voor een open wondje. Daarbij vind ik het zowieso ranzig om een shirt 2 dagen achtereen aan te hebben maar goed...quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:07 schreef Heidi- het volgende:
[..]
Ja waarom eigenlijk niet, heb daar nog nooit iets over gehoord, heb er zelf ook 1.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |