Nou qua prijzen van piercings weet ik niet echt....maar mn mams heeft een klein zonnetje laten tattoeren in de gulden tijd, dat was toen 45 gulden... en sinds een jaar heeft me zus een klein tattootje op haar pols, koste 50 euro...quote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:52 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ok dan, dank je!
Alleen weer jammer dat ze geen prijzen op de site hebben staan... hopen dat ze niet zo belachelijk hoog zijn als bij tattoo bob..
(ik wil best betalen voor kwaliteit, maar niet voor een naam)
ik zal eens bellen, bedankt voor de tip![]()
Ik heb m nu 2,5 weekjes, nergens last vanquote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:57 schreef Imperium het volgende:
Heej mensen, ik weet niet of jullie me nog kennen
maarja ik heb dus al een paar maandjes een tongpiercing. maar ik heb dr nog steeds een beetje last van. mn tongriem doet dus altijd zeer.. hoe krijg ik die pijn weg? ik wil mn piercing er echt niet uit doen.. want ben er echt heel blij mee en ik vind het echt goed bij mij staan..? heeft iemand wat tips?
thanks..
Lijkt me niet meer logisch, voor 1 tattoo gebruik je weer allemaal nieuw spul en vaak is 50 euro de beginprijs.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:50 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Nou qua prijzen van piercings weet ik niet echt....maar mn mams heeft een klein zonnetje laten tattoeren in de gulden tijd, dat was toen 45 gulden... en sinds een jaar heeft me zus een klein tattootje op haar pols, koste 50 euro...![]()
Same here, helemaal geen last meer ervan, "vergeet" hem soms zelfs. Maar goed daar kun je niks mee.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:52 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Ik heb m nu 2,5 weekjes, nergens last vanhad 5 daagjes echt last, en daarna kon ik alles gewoon weer
Dankequote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:11 schreef Ladyxima het volgende:
[..]
Ik heb mijn tongpiercing laten zetten bij l'extremiste in de stad in Arnhem, en het is me daar goed bevallengoede uitleg, steriel, tja vond het daar gewoon fijn.
http://www.lextremiste.nl/
wat is een labret?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 13:04 schreef DeadKnight het volgende:
Ik heb nu al een tijdje een labret maar nu wil ik eigenlijk ook nog een lip-piercing, zou dat kunnen of?
Ik heb mijn labretpiercing toen hij volledig genezen was (neem ik aan van wel, na 7 maanden) er een keer ongeveer 1,5 uur uitgehaald, en daarna was het alweer een heel gedoe om hem in te krijgen, flink prutsen en duwen inclusief beetje bloed. Na 4 a 5 uur lijkt het me onbegonnen werk.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:50 schreef j0ep het volgende:
Mooi.. Na wat googlen is het dichtgroeien duidelijk.. gemiddeld toch wel binnen 4-5 uur en tong nog sneller. Dan maar over de andere boeg: wat zijn jullie ervaringen met retainers voor labret/tong ?
Ik heb het dan over dit soort gevallen. Ik vraag me af hoe mensen reageren op retainers ?
Als je het grijze flesje neemt, balance, is het ook ongeparfumeerd. En een flesje lijkt me gewoon handiger dan een blokje. Een vriendin van mij maakte haar navelpiercing altijd schoon door met een wattenstaafje in vloeibare UniCura te dopen en dan rond de gaatjes te wrijven. Flesje kan ik ook meenemen, blokje is moeilijker.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:18 schreef Webby het volgende:
ja da's een goede, in die andere unicura zit wel parfum (zie ingredienten). Ik kreeg bij al mijn piercings ook zo'n blokje mee. Eerst handen goed inzepen en wassen, dan weer zep op de handen en piercing wassen.
Ik weet niet hoe oud je bent, maar je hebt onder de 16 meestal wel toestemming nodig. En ik denk dat het slimmer is om je ouders te vriend te houden.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:58 schreef evil-me het volgende:
heej, ik wil eigenlijk een lippiercing zo aan de zij-kant van mn lip. Maar heb natuurlijk een aantal vraagjes.
a) hoe krijg ik mn ouders overtuigd. (ze zijn van plan wat geld in te houden als ik er een laat zetten)
b) Wat is de beste piercer van Nederland. (of kent iemand er eentje in omgeving nijmegen.) Ik ken alleen een piercer in nijmegen die bekend is om zn nazi tatoeages en no way dat ik daar een piercing laat zetten.
c) ik werk eigenlijk in ene klooster hoe krijg ik het zo onopvallend mogelijk
als ik jou was zou ik het absoluut laten... Begin er dan aan als je niet werkt in een klooster en als je niet meer thuis zit.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 20:14 schreef evil-me het volgende:
Ik zag iets over de retrainers ofzow. Nee ben 18 maarja arm student en ach.
en, hoe pijnlijk was het?quote:Op zondag 21 augustus 2005 18:31 schreef Alcarin het volgende:
Ik heb m! (clithood piercing)
Is toch nog best irritant, zo'n stukje metaal in je lijf..even wennen![]()
Een tip is: laat het eerst goed helen ipv nu al te gaan klooien met bolletjes verwisselen e.d.quote:Op maandag 22 augustus 2005 18:34 schreef ma_jojo het volgende:
Heb nu sinds een week een labret.
Wil nu het bolletje verwisselen maar ik krijg het andere bolletje er niet afgedraaid.
Iemand tips?
Het was wel even yowzaaa!quote:
Waar wil je dat indoen dan?quote:Op donderdag 1 september 2005 23:14 schreef ParanoidEv het volgende:
Ohhh nou kwam ik op een vage buitenlandse site iets tegen wat ik graag zou willen hebben voor speciale gelegenheden. Het is de bovenste. Iemand enig idee waar ik zoiets leuks zou kunnen vinden?
[afbeelding]
Anders geef je even antwoord op m'n vraag...quote:Op donderdag 1 september 2005 23:39 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Als je de rest eronder ziet dan moet dat toch wel te raden zijn dacht ik zo.
http://yazka.com/harness/korut/septum/SEP.jpgquote:Op donderdag 1 september 2005 23:44 schreef Roellio het volgende:
[..]
Anders geef je even antwoord op m'n vraag...
Beetje tattoo- of piercingbeursje heeft het wel... Maar precies die? Geen idee...quote:Op donderdag 1 september 2005 23:49 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
http://yazka.com/harness/korut/septum/SEP.jpg
Daaro dus
Hm jammer, kom ik namelijk nooitquote:Op donderdag 1 september 2005 23:56 schreef Nuek het volgende:
[..]
Beetje tattoo- of piercingbeursje heeft het wel... Maar precies die? Geen idee...
dan wordt het eens tijdquote:Op donderdag 1 september 2005 23:59 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Hm jammer, kom ik namelijk nooit
quote:Op vrijdag 2 september 2005 18:43 schreef evil-me het volgende:
jeuh relax.... Ik heb ondertussen ook besloten dat ik er echt een wil maar weet nog niet wanneer ik hem laat zetten.
quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:40 schreef TheSorrow het volgende:
Ik heb ook een lippiercing,en ik haal hem er gewoon uit sochtends, en dan kom ik terug van stage en dan doe ik hem er weer in, geen probleem
Ik wist niet dat je een lippiercing er een dag uit kon halen, verders heb ik ondertussen ook retainers voor labrets gevonden.quote:jeuh relax.... Ik heb ondertussen ook besloten dat ik er echt een wil maar weet nog niet wanneer ik hem laat zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |