abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 25 juni 2005 @ 09:43:59 #1
92991 dvdk
Tired of yo bullshit!
pi_28215771
Filmer van schaarsgeklede vrouwen aangehouden


Beetje belachelijk.

Een vriend van me studeert industrial design en hij filmt ook wel eens in't openbaar, objecten of mensen om inspiratie op te doen voor een ontwerp voor een product dat hij aan't maken is.

Maar dat mag dan schijnbaar niet?

Dan mogen al die bewakinscamera's in de uitgaansgebieden toch ook niet lijkt me?

En wat met natuurfilmers? van Dieren enzo? Natuurfilms moeten ook maar verboden worden omdat er inbreuk wordt gepleegd op de privacy van dieren? want die worden ook naakt gefilmd....jammer van al die mooie documentaires....

Als vrouwen en/of mannen er iets tegenhebben om half-naakt gefilmd te kunnen worden als ze buiten liggen te zonnen in een openbaar gebied dan moeten ze zich maar bedekken lijkt me.

Het is sowieso al een beetje hypocriet van mensen om er iets tegen te hebben om "Bekeken te worden", het zij met het blote oog of met een camera.

mannen willen hun sixpack en bobbel showen, vrouwen hun tieten en kont...anders gaan ze daar niet zo liggen toch? Want als het alleen maar om te zonnen is dan kan je dat ook in je tuin of op balkon, heb je geen last van andere mensen die toevallig naar je zitten te kijken.

In het kort: het verbod slaat nergens op naar mijn mening.
pi_28215804
quote:
Door een Algemene Plaatselijke Verordening die in Zandvoort is uitgevaardigd, is het verboden om mensen in het openbaar te bespieden. Hieronder valt dus ook het fotograferen en filmen van schaars geklede meisjes en vrouwen. Volgens de politie komen situaties als deze weinig voor.
Zegt genoeg toch, het gaat erom dat daar een plek is waar het niet mag. Misschien dat mensen daarom daar juist gaan zwemmen of iets dergelijks. Hij had ook ergens anders kunnen filmen waar geen plaatselijke verordening was. En dan nog, als die mensen tegen hem zouden zeggen, stop daarmee. Dan moet hij ernaar luisteren en anders is hij gewoon de lul.

Er zijn toch ook aparte rookhokken, als je daar buiten rooks krijg je ook een boete. Net zoals je met een auto niet op het fietspad mag. Er zijn zat andere plekken om met je auto te rijden, net als het filmen van die man.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')