ik ken TS niet zoquote:Op zaterdag 25 juni 2005 08:16 schreef Conflict het volgende:
Misschien kan je zelf beginnen, anders staat het een beetje raar. Zo lijk je net een leraar die ons opdrachten geeft.
Ik ben op mijn werkquote:Op zaterdag 25 juni 2005 08:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
en nu mag de TS
Ik ging als basisschool jochie vaak de videotheek in om te kijken bij de horrorfilms en daar stond deze ook bij, leek me ook reuze eng en wanneer ik stond te plassen dacht ik ook altijd aan die film en dat zo'n monster mij zou horen en dan naar beneden zou sleurenquote:Op zaterdag 25 juni 2005 10:12 schreef deGVR het volgende:
[afbeelding]
Tremors
Op de een of andere manier heeft deze film voor mij de perfecte balans tussen spanning, humor en actie gevonden.
Het is eeen doodeenvoudige monsterfilm met een simpel plot, zonder bijzonder diepe personages. Maar de balans is perfect. De dialogen zijn scherp en humorvol.
Intellectueel is het bepaald niet, maar dat hoeft ook niet altijd.
Topper.
Ik vind het personage van John Goodman in die film een van de grappigste figuren ooit. Al die opgekropte woede die erin zit...quote:Op zaterdag 25 juni 2005 12:20 schreef Jim.Beam het volgende:
The Big Lebowski:
Na deze film gezien te hebben vraag je je af waarom je nog iets zou presteren in de maatschappij. Geweldig goede droge film, en de dialogen mogen er ook wezen. Dit is gewoon dé film die nergens op slaat. Het stuk dat John Goodman die Corvette aan gort slaat, of Uli met dat foute accent![]()
Dat viel mij ook al opquote:Op zaterdag 25 juni 2005 15:47 schreef dolle_hond het volgende:
toch vreemd dat die mensen die LOTR als favoriete film hebben, vinden dat ze dat niet hoeven uitleggen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |